SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monohydrant czy coś mocniejszego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Gm+shotgun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2349
Napisałem wcześniej, że wydaje mi się, że shotgun będzie za mocny póki co. Może na następny cykl coś takiego strzele, ale narazie, zostanę chyba przy mono. Jabłczan jakoś mnie nie przekonuje, z tego co wyczytałem, to sprawdza się fajne podczas wycinania, a mnie póki co interesuje tylko masa.

Zmieniony przez - Szaffiii w dniu 2011-11-05 08:36:30

Mały szary człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Sprawdza się zarówno podczas wycinki, jak i masy.

To, jak go wykorzystasz zależy od Ciebie, a nie formy kreatyny.

Tak, czy owak, monohydrat moim zdaniem jest najlepszą możliwą formą.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skerx
Sprawdza się zarówno podczas wycinki, jak i masy.

To, jak go wykorzystasz zależy od Ciebie, a nie formy kreatyny.

Tak, czy owak, monohydrat moim zdaniem jest najlepszą możliwą formą.


Dokładnie. Kreatyna to kreatyna. Musisz to wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sam napisałeś że dieta to brak motywacji to jakich efektów się spodziewasz i do tego od wakacji tego roku. Napisałem to co mylę dopnij dietę i zrób pożądny cykl sobie mono/jabłko mozesz aakg dac czy betaalanine i tyle Ci starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Akurat Shotgun to bardziej lajtowa pre. Wal cykl na mono/jabłko + aakg z cytruliną np. z treca + kofa 200mg przed treningiem i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2349
Anubis, specjalnie podałem link do dziennika, ponieważ nie chciało mi się rozpisywać diety, a w profilu mam widocznie nieaktualne informacje.

Pasuje takie coś + takie coś + kofka 200 mg (akurat mam)? Starczy mi to na 6 tygodni cyklu, biorą po 7 kapsów aakg przed treningiem.

No i jeszcze jedno! Zostało mi opakowanie BCAA 120 kapsów, mam je dorzucić do cyklu? Bo chyba szkoda, żeby tak leżały i się marnowały :>

Zmieniony przez - Szaffiii w dniu 2011-11-05 12:25:28

Mały szary człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz nie musisz. Aczkolwiek tego AAKG hardcore musiałbyś więcej zakupić. Bo na 7 kapsach raczej się nie skończy. A cykl możesz dłuższy (z 8tygodni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2349
To może... To + to?

AAKG 10 tabsów przed treningiem (=240 tabsów/cykl, reszta będzie na drugi), kretki wyjdzie 400g (reszta może do następnego cyklu się nada, a jak nie, to do śmieci), BCAA biorąc 2 przed t treningiem, 3 po treningu, wyjdzie akurat 120 kaps no i kofki też powinno styknąć. Może być?

Zmieniony przez - Szaffiii w dniu 2011-11-05 12:57:05

Mały szary człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
BCAA daj tylko przed treningiem, a reszte spokojnie mozesz zostawic do nastepnego cyklu, nic sie z tym nie stanie, niektorzy szamaja nawet po terminie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze białko po treningu

Następny temat

Będzie ok?

WHEY premium