SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje fotki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na 50 kg to masz plecy fajne, masz waski pas i zawsze to bedzie dobrze wygladac, co do twoich efektow po 2 latach to nie koniecznie masz slaba genetyke, zalzy jak trenujesz, co jeszce, czy pijesz, suple itp itd...bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1937
moim zdaniem masz małą łapke od podciągania się na drążku (pewnie za często się podciągasz) a przez to możesz sobie spalić biceps bo działa on jako prostownik obojętnie jakim chwytem będziesz to robił

"Dziś uciekam jutro wróce jeszcze o mnie usłyszycie" Ryszard Andrzejewski Peja<-RAP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie podciagam bo 20-30 razy szerokim , czasami z ciezarami lata i jaks lapka idzie, nic sobie nie spali...spokojnie...ewentualnie lepiej podwiesic ciezar i zrobic 12 ruchow z np 20-30 kg niz po 60 robic z tym sie zgodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Mival, pokazales tu jakies swoje fotki, imo z dupy troche. Jakas tam poprawe plecow moze i na nich widac, no ale nic godnego uwagi, jestem po prostu w tym momencie szczery.A latasz po forum i sie czepiasz roznych ludzi o ktorych raczej nic nie wiesz, tak jak teraz do Olci sie przy***ales (nie do niej pierwszej z tego co zauwazylem) przy 167cm wzrostu wazy 55kg a ty pie.. o jakims tluszczu, wez sie zastanow nad tym co piszesz i zajmij sie soba.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
lol zle nie jest estetyczna sylwetka wsumie tego mu nikt nie zaprzeczy.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Pewnie jak jest wiatr kamienie nosisz w kieszeniach
A na powaznie to strasznie chudo jak na 2 lata stazu :/ cos Ty robil przez ten czas?

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1174
ktoś tam bardzo mądry napisał,że pewnie tłuszczem obrastam... fitness trenuję dopiero 8 mies. a 32 w bicu to norma u fitnesek.Buziaki;*

Wytrwałość kluczem do sukcesu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 308
Olcia napisala
167cm
55kg - ja 5kg mniej
65 w pasie - 3cm mniej
32 w bicu (1cm mniej( brak tluszczu na moim bicku))
98 w klacie;)( jestes dziewczyna Olciu nie ma co sie dziwic jak skonczylas 15 lat to pewnie mialas z 90 )
Ja jak zaczynalem to 40 kg wazylem, w bicku mialem 26cm, w pasie 60cm w klatce 85cm i nie wyciskalem 35kg nawet raz teraz ostatnia serie robie 8x50kg( tyle waze)( wyciskanie plasko)

NIe pale nie pije, cwicze teraz 3 razy w tygodniu, ostatnio zaczalem troche biegac ale chyba przestane zeby sie nie zameczyc , podciagam sie jak cwicze plecy 4 serie na maxa raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
nie ma rewelacji,ale wiem co to znaczy być cholerycznym ekto dlatego soga zostawiam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8643
flashart podziwiam Cie za wytrwałosc której ci niebrakuje:) Ćwicz a bedziesz duzy :) powodzenia zycze sylwetka coprawda mala ale estetyczna:)

"Posiadasz cel niewiesz którędy iść? Ja ci powiem.
Nie spadaj jak liść na ziemie pnij sie do góry spełniaj swe marzenia
.."S.p Magik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

0.5 roku cwiczen...17lat

Następny temat

moje foty ;)

WHEY premium