SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja druga redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 210
Płeć : mężczyzna
Wiek : 29
Waga : 125
Wzrost : 160
Obwód klatki : nwm
Obwód ramienia : nwm
Obwód pasa : 115
Obwód uda : nwm
Obwód łydki : nwm
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nwm
Aktywność w ciągu dnia : praca przy komputerze co drugi dzień 50 minut zajęć domowych
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW (póki co byłem 2 razy
Odżywianie : dieta redukcja
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry,
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bialko
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety: 4 lata temu własna redukcja ze 130 na 82 później znowu przerzuciłem się na fastfoody, na dodatek skręciłem nogę i moja aktywność fizyczna jest na poziomie starego dziadka, po rozstaniu z „ukochana” polubiłem piwko i tłuszcz wrócił
Jeszcze dwa lata temu przy wadze 115 robiłem pompkę na jednej ręce serio
Gdy ważyłem 115 chodziłem regularnie na siłownie przez 9 miesięcy, wagi nie kontrolowałem.

Obecnie próbuje zmienić nawyki żywieniowe i zrezygnowałem z fastfoodow, od 10 dni jestem na diecie.
1. Dzień 1340kcl
2. Dzień 1400
3. Dzień 1210
4. Dzień 1134
5. 1200
6. 980
7. 1020
8. 1130
Dziś 1030

Każdego dnia jem 4 posiłki.

Póki co mam dużo motywacje, ale przeczytałem w podwieszonych tematach ze taka ilość kalorii to o wiele za mało. Pomimo tego ze spożywam tak malo, nie chodzę głodny i czuje się dobrze, jednak na podstawie tego co przeczytałem w podwieszonych tematach chce zwiększyć ilość kalorii, kupiłem nawet dietę na potreningu i zastanawiam się czy normalnie mogę z dnia na dzień przejść do zalecanych 2000 czy dokładać stopniowo do tych 2000. Jeżeli chodzi o efekty to zleciało mi 5kg w 9 dni pewnie to woda.

Czy mogę jeszcz trochę pociągnąć taka „głodówkę” czy raczej jak najszybciej przejść na zbilansowana dietę rozpisana przez potreningu.pl, wiem ze taka Głodówka jest drastyczna ale zapuściłem się nie miłosiernie ze kapki mogę brzuchem robic, sam nie wiem co się stało ze się obudziłem i przeszedłem na taki tryb odżywiania.

Póki co cardio odpada, ze względu na niepewna kostkę po skręceniu. Nie chodzę do klubu tylko do siłowni w piwnicy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
2000kcal nie jest zalecaną ilością. Jest to przejście z ekstremalnej głodówki na głodówkę. W ten sposób nikt formy nie zrobi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
przy twojej wadze 2k kcal to nadal głodówka - tych wyżej wymienionych kcal z 10 dni nie ma sensu komentować.

Na pewno napisałeś dobry wzrost i wage?? 120 kg przy 160 wzrostu?


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-03-01 06:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 210
monkey22


Na pewno napisałeś dobry wzrost i wage?? 120 kg przy 160 wzrostu?



Niestety tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
Zastosuj się do linku podanego przez kolegę wyżej uporem będzie się myśleć co dalej . Napewno czeka cię bardzo powolna i długa redukcja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 210
TDEE wyszło mi 2743 czyli rozumiem ze poniżej tego mam nie schodzić? A w przypadku włączenia aerobow mam przeliczyć to na nowo i się tego trzymać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak dodasz aktywność to musisz ją uwzględnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Dodatkowa aktywność musi być wliczona w zapotrzebowanie kaloryczne. Jak chcesz redukować, to zacznij z 2600kcal. Ewentualnie wtedy zwiększaj aktywność a dopiero później zmniejszaj kalorie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Głodówki są dobre na krótką metę. Dłuższym okresie czasu niestety przynoszą więcej skutków negatywnych niż pozytywnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 210
Co myślicie o takim jadłospisie na dziś? W przekąsce jest ujety posiłek przed i po treningowy. Dorzucić tłuszczy roślinnych oliwa z oliwek olej lniany poprostu?

Z racji że dziś to mój 3 trening będzie on trwał około 50 min plus 5 min rozgrzewki i rozciagania.

1. klatka, rozpietki na ławce dodatniej 12, 10, 8, ile się da, po każdej serii dorzucam 2kg
2. Barki unoszenie gryfu na prostych ramionach 12, 10, 8, ile się da , po każdej serii dorzucam 2kg
3. Plecy wiosłowaie na opadzie 12, 10, 8, ile się da , po każdej serii dorzucam 2kg
4. Biceps 4x 21 tym samym obciażeniem
5. triceps, francuz 2, 10, 8, ile się da
6. brzuch plank 4x ile sie da
7. Nogi przysiady 4x 15



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila a dieta?

Następny temat

Dieta do "oceny" (dokument xcl).

WHEY premium