SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta + Aerobiczna "6" Weidera

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
A powiedz mi... Mam ten brzuch taki wypięty, ale to chyba od gazowanych napoi ? Spale ten wypięty brzuch A6W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
No, tak właśnie jak zinko i nie1 napisali, trzeba jednak ogólnie spalić fat ;) Sama a6w nie zrobi aż takich cudów ;)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
1 Posiłek
Mleko + płatki fitnes nestle
w między czasie jakiś owoc
obiad: na zmianę rybą bądź gotowane mięso, bez ziemniaków kasza lub ryż
Po tym jakieś serek czy coś z tych rzeczy
przed treningiem
ryż+banan+jogurt
po treningu
to samo.
czasami też makrela z chlebem ciemnym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
dodam też twaróg półtłusty i serek wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Czy podczas ćwiczenia Aerobicznej 6 Weidera potrzebna jest jakaś speclajna dieta?

Otóż na pewno nie! Aby uzyskać efekt ćwiczenia nie potrzebujemy diety. Jeżeli jednak Aerobiczna 6 Weidera jest częścią treningu, który ma określony cel, to możemy dobrać taką dietę, która również ma taki sam cel.

Jeżeli mamy zamiar się odchudzić, to możemy stosować dietę odchudzającą.

Jeżeli mamy zamiar wzmocnić mięśnie, to możemy stosować diety do tego przeznaczone.

A to nic nie znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywany w celu spalenia tkanki tłuszczowej i służący do poprawienia rzeźby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Poczytaj 10 wskazówek żywieniowych, w tematyach podwieszonych.

Sama niedawno układałam dietę i pojęcie o tym mam bardzo znikome,ale nawet ja widzę, ze masz kiepską.

Miłej lektury.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Jeżeli jednak Aerobiczna 6 Weidera jest częścią treningu, który ma określony cel, to możemy dobrać taką dietę, która również ma taki sam cel

Moze byc czescia treningu ale nie treningiem. Sam kiedys tego probowalem i wiele osob na tym forum. Wpisz w wyszukiwarke a6w i sie dowiesz co nieco.

Powiem od siebie tylko tyle, ze sama dieta (oczywiscie odpowiednio dobrana) spalisz wiecej sadla niz magicznymi cwiczeniami.

I powtorze poprzednika: FAT SPALA SIE ROWNOMIERNIE Z CALEGO CIALA a nie tylko z brzucha

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Słuchaj, skoro w to wierzysz, a nie przekonuje Cię opinia innych osób, to próbuj :)
Jak ci się uda dzięki a6w zrzucić nadwagę przy okazji i ujawnić kaloryfer, to chyba tylko się cieszyć.

To że ja mam wątpliwości, to dlatego że widziałam faceta 172 cm 88 kg, któremu owszem, siła brzucha wzrosła - oraz nieco się "spiął", utwardził brzuch, ale NIE zniknęła mu nadwaga i cały tłuszcz z brzucha.
A bardzo rzetelnie ćwiczył chłopak, to zaświadczam.

Na tej podstawie oceniam że może być Ci trudno.
Ale jeśli masz inne przesłanki - to próbuj :)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Hmmm.. Teraz to już zostałem zmylony.. A ten wypięty brzuch od czego może być? I jak go spalić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobrze jem po treningu ?

Następny temat

Pytanie do joggera

WHEY premium