SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja aktualna forma str. 13

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1697
Jak na taki staż to dla mnie świetnie i jak na ten wzrost to dosyć masywnie :) pozdrawiam i życzę powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jest dobrze. Jak na staż to nawet dobrze z plusem Jesteś mocno przybity, bo wzrostu zbyt wiele nie ma a waga sporawa.

Pytanie mam: jak łączysz judo z siłownia? Ile razy w tyg judo ile siłka? I ew jaki plan treningowy w skrócie. Bo szukam inspiracji jak te 2 rzeczy najsensowniej połączyć.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
avic-poki co mam przerwe w judo i nie wiemm czy jeszcze bede trenowac :/ ta kostka na penwo nie nadaje sie na mate do tego przed wakacjami mialem rozwalone oba nadgarstki jednym słowem 13 lat na macie daje o sobie znac i sie powoli rozsypuje. Lekarz mi powiedzial ze mam stawy 80latka :/ wiec nie jest dobrze :)

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
aktualnie :)







Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Super , soguje

Gdzie trenowałeś Judo?

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
gwardia łódź, azs łódź :)

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
nooo forma konkret sog

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plecy i lapy piekne

tylko klata troszke odstaje

sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
dziekuje :) skoro tak mowisz to mnie to cieszy bo samemu po sobie ciezko dostrzec progres :)

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foty z masowki:-)

Następny temat

Bez dopingu nowe zdj. str. 6,7,11,12

WHEY premium