SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja aktualna forma str. 13

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
no wlasnie tez czekam na to podsumowanie :) narazie kaski brak na bcaa, alejak cos wpadnie to dokupie moze :) dzieki za podpowiedzi no i zdrowia zycze !

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
Witam ponownie dam małe podsumowanie poł roku zapierdzielania :) foty z pierwszej strony + foty z dzisiaj :) dzisiaj zaczałem redukcje :) jakies opinie mile widziane :)
Triceps, troche za bardzo bebzon wciagnałem ale trudno.



Najszerszy tyłem.



Plecy luz.



Klata luz.



Bicepsy tyłem.



i bonusik.

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
swietnie.

triceps odstaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
hahaha dobre :D nie no moim zdaniem prędzej odstaje biceps niż triceps. tric na zywo wyglada moze lepiej :P kazdy ma prawo do swojego zdania ! :)

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za***iscie !! nie wiem czy ktoś juz pisal ale ja bym poprawił górę klatki i plecy SOG idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
nom klatka do poprawy, + dodatkowo( nie wiem czy zauwazyłeś) ale masz dosyc mocno pokrzywiony kręgosłup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
nad góra klatki pracuje cały czas bardzo mocno idzie najoproniej ze wszystkim partii.. ale staram sie :) o kregosłupie juz ktos pisał, wyszedł tak na fotach bo tam jest przeprost :) kregosłup jest prosty :) 13 lat judo i regularne badania lekarskie zatem mam prawo twierdzic ze krzywy nie jest :) apropo pleców to ładnie idą, a do poprawy dąze nieustannie, zalezy mi na wszystkich partiach tak samo :) pozdrawiam !

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
b.dobrze to zaczyna wygladac jednego czego ci brakuje to wzrostu jesli dane z profilu sa aktualne jedziesz dalej

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foty z masowki:-)

Następny temat

Bez dopingu nowe zdj. str. 6,7,11,12

WHEY premium