SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj plan treningowy. Proszę o sprawdzenie, wskazanie błedów i udzielenie wskazówek :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 1436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 473
Skała PtR : Anatomi troche "łyknołem" bo egazmin miałem i sie co nieco na tym znam , ale dzieki za rady wezme je pod uwagę ( sog ).cwiczyłem plecy tylko mowie, jeszcze jak sniegu nie było, bo teraz nie mam jak, bo mam dosc amatorska siłownie i nie mam jeszcze duzo zrożnicowanego obciązenia i niektorych cwiczen nie mam jak robic nawet. Ale czy basen nie jest tez dobry na plecy?.

Słoniak: Faktycznie , Dorzuce moze jeszcze za głowe co?

Ale powie mi ktos , czy mam robić 2 razy w tyg jedna grupe czy 2?!?!?!
BO ja już normalnie zdurniałem, wszedzie gadaja co innego, każdy robi inaczaej...

Zmieniony przez - TakedaShi w dniu 2005-12-21 11:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
a czy przy plywaniu potrzebna jest masa miesniowa? plywak trenuje na mase?
wiesz co to znaczy CEL treningu? Nie wszystko na kazdego dziala tak samo - duzo zalezy od konkretnego osobnika czyli - przede wszyskim CELU treningu(masa, sila, rzezba, ogolnorozwojowka, kondycja), wieku, stazu sportowego i konkretnie na silowni, mozliwosci sprzetowych i czasowych,budowy kostnej, przeciwskazan. Dlatego na takie samo pytanie zadane przez dwoch zasadniczo roznych osobnikow dostaniesz dwie rozne odpowiedzi.

Zmieniony przez - mucia w dniu 2005-12-21 13:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
wiolsowanie czy sztruksy mozesz robic sztangilekami lub sztanga a na protstowniki dobra jest kolyska a co do cwiczenia 2 lub 1 raz na tydzien to wybierasz z posrod masy roznytch treningow cos dla siebie split z kazda grupa miesniowa raz w tygodniu spilit z kazda 2 razy w tygodniu treningi piorytetowe, ACT , HST ,10x10 i wiele juz innych nawet nie pamietam wszsytkich

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

współcześni trenerzy!!

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium