SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Można kawę inkę pić podczas zrzucania wagi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Siemka, można pić kawę inkę podczas ''diety''? Nie mam dokładnie ułożonej diety tylko po prostu staram się dobrze odżywiać (ryż i kurczak, omlety, owsianki itp) nie obliczam kalorii dlatego pytam czy taka kawa inka będzie dobra raz albo dwa razy dziennie np. do śniadania (chleb ciemny z powidłami, chleb ciemny z szynką z piersi kurczaka i ogórkiem/pomidorem + do tego kawa inka z mlekiem 1,5%/0,5%) i ok. 1godz po kolacji :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Warto byś wrzucił całośc diety...https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

A co do inki, możesz pić. Czemu nie, mleko zawsze możesz wliczyć w bilans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Nie mam jakiejś takiej mega diety tylko po prostu staram się zdrowo i lekko odżywiać. Inka oczywiście bez cukru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zbijanie masy ciała nie ma większego sensu. Skup się na obwodach a nie na kg. Kawa nie ma znaczenia. Ważne są podstawy diety a nie taki szczegół.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Witaj,
Zrzucanie wagi do zawodów ? Czy ogólnie redukcja ? Tyle że wiedz że bez dobrej diety ani jedno ani drugie Ci nie wyjdzie . Wrzuć rozpiskę diety i ankietę według linku co blue_hope wkleiła.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Głównie zbijanie przed zawodami ale też trochę chodzi o sylwetke. Na początku treningów miałem ułożoną dietę której się trzymałem, nie podjadałem itp. Później trochę sobie odpuściłem i teraz nie umiem znowu die nastawić na ten tryb diety, najprawdopodobniej dlatego że trochę mi zbrzydły te dania a innych które mogą je zastąpić nie znam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zapraszam do działu kuchnia sfd. Znajdziesz w nim sporo ciekawych przepisów.

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-07-07 18:55:43

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
A mógłby ktoś coś zaproponować mniej więcej a ja sobie poszukam jakiś przepisów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie układamy diet. Ułóż sam i my poprawimy błędy. Jak chcesz żeby ktoś ułożył to prywatnie. Np potreningu.pl/plany

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
ok a mogę tutaj podać jaką mam mniej więcej? Tylko bez dokładnych danych ile tego ile tego bo nie ważę tego co jem. Jem tak na ''oko'' ale zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wtedy możemy jedynie ocenić produkty, które spożywasz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - kiedy węgle a kiedy tłuszcze

Następny temat

Dostarczanie białka

WHEY premium