SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie czy tłuszcz ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64
Witam , od miesiaca chodze na siłownie i wspomagam sie białkiem serwatkowym , po miesiącu biceps urósł mi o 2cm , czytałem że czysta masa z minimalną ilościa tłuszczy rośnie gdy waga rośnie o pół kilo co 2 tyg , czyli 1kg na miesiac , mi skoczyła w miesiac o 3.5kg z tym że wgl kalkulatora " BF" ilość w moim pasie sie nie zmieniła , czyli wgl tego kalkulatora nie przybrałem na tłuszczu , to jak ? moze ktoś bardziej doświadczony mi pomoze i napisze co o tym myśli :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
A nie słyszałeś o ukrytym tłuszczu który pojawia się u sezonowców? Idzie taki na siłkę waży 55kg a po miesiącu ćwiczenia ma 58... Jest jeszcze inna opcja może miał plombowane zęby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
A ważyłeś się na czczo po wypróżnieniu i w obu przypadkach bez butów odzieży itp? / : Kalkulatorami się za dużo nie martw patrz w lustro i sprawdzaj obwody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Glikogen, woda. Potrenuj kilka miesięcy, to zobaczysz co za masa "rośnie". Obserwuj się w lustrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kalkulatory to kiepski wyznacznik Twojego progresu, nie sugeruj się tym.
Jak wyżej zostało wspomniane, obserwuj swoje ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
Ważyłeś się na tej samej wadze? Ja np ważę się u siebie 130 ,ważę się u kolegi 124 ważę się u rodziców 126. Kiedyś przetestowałem wagi w sklepie jedna po drugiej i na 10 wag była rozbieżność ponad 10kg. Resztę też zmierzyłeś czy jest progres czy tylko bica? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64
warzyłem sie na siłowni , za każdym razem , dziś sie zmierze dokładnie , póki co mierzyłem tylko łapy i pas :) pisze bo z jednej strony ciężko uwierzyć że 3,5kg same mięsa podrosło bo musi być w tym jakiś tłuszcz tylko po pasie nie widać , ale zobaczymy , zmierze sie dokłądnie i poczekamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Już pisałem, co to za przyrosty - woda i cukier. Poza tym nic o Tobie nie wiemy, więc wróżyć nie będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 190 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4594
Rockywwa95
warzyłem sie na siłowni , za każdym razem , dziś sie zmierze dokładnie , póki co mierzyłem tylko łapy i pas :) pisze bo z jednej strony ciężko uwierzyć że 3,5kg same mięsa podrosło bo musi być w tym jakiś tłuszcz tylko po pasie nie widać , ale zobaczymy , zmierze sie dokłądnie i poczekamy :)


Nie ma możliwości abyś nabrał 3.5 kg czystej masy mięśniowej w jeden miesiąc. Organizm ludzki nie wytworzy takie masy mięśniowej w takim czasie, CHYBA że mocno wspomagasz się sterydami.
Więc z tych 3,5 kg masz pewnie około 0,5 - 1 kilograma mięśni i 2,5 - 3 kilograma tłuszczu. Poza tym tłuszcz nie musi Ci się gromadzić tylko wokół brzucha, ale równie dobrze mogło pójść w dupę, uda, ręce, twarz, itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nawet na SAA nie zrobisz tyle. No i przestańcie wkręcać sobie tłuszcz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tłuszcz, woda, glikogen. Przy takim małym wzroście wagowym obwód pasa nie musi się zmienić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czy wy wiecie, że 3 kg tłuszczu to 27000 kcal? Ładna nadwyżka by musiała być.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego mógłbym zacząć

Następny temat

Push & Pull 4x Wielostawy

WHEY premium