SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Pierwszy cykl nie za mocno ale nie za słabo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Wiatam!
planuje zrobić cykl na metanabolu,przeczytałem juz wszystko co mogłem na sfd i doszełem do wniosku ze na pierwszy cykl walne metanabol balkana w ilosci 20mg/ed przez okres 5tyg.
do tego heparegen 100tab po cyklu.
na cyklu jako osłonki,lecytyna w ilosci 10g dziennie
dieta jest takze to jest wporzadku,ale i tak dorzuce 2kg ostrowi(białka nigdy nie za wiele)
Ponizej ankieta,jako ze to mój pierwszy cykl nie chciałbym sie zbytnio truc a przeczytałem ze dla mojej wagi iecej jak 20mg methandienonu nie powinno sie brac,wiem ze wiekszosc tu radzi 30mg ed ale mi to sie wydaje zbedne przy takiej wadze,wstawił bym fotki no ale niestety nie mam aparatu.
prosze o rady dziekuje i pozdrawiam.

1. WIEK: 22
2. WAGA: 72kg
3. WZROST: 164
4. WYMIARY:
-biceps: 39 -klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata
6. DIETA:
-białko: 2,5g/kg masy ciała
-węglowodany: 4g/kg masy ciała
-tłuszcz: 100g/ed
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie było
8. TRENING: 4X w tyg.
9. CEL CYKLU: masa siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%: nie wiem ale duzo tłuszczyku to nie mam
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mam taka tendencje że ciezko łapie i pozniej ciezko spada ale to chyba dobrze
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosione nogi i lekko klatka,ale nie tak tragicznie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 118kg ale to ledwo co
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36905
Myśle, że wszystko ok, na wszelki wypadek nolve miej pod ręką w razie guzów przy sutach no i clomid po cyklu (opcjonalnie - przy takiej dawce chyba zbędny).

Ciągnij cykl nie dłużej niż 7 tyg.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
ok dzieki za wypowiedz sog poszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699839
1-6 20mg ed powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
dlaczego wszyscy od mety zaczynaja? boja sie zastrzykow? walnij enana 1-10 250- 300mg e5d i ciesz sie pierwszymi kluciami. bedziesz to wspominal do konca zycia. jak chcesz sie bawic, to musisz przelamac strach. to, ze cos jest w tabsach, nie znaczy, ze jest bezpieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Wiadoma rzecz igiełki są bezpieczniejsze niż orale pozatym tabsy bardziej walą wątrobe i układ pokarmowy.
Americanko ja bym wrzucił jakś osłonke na wątrobe w czasie cyklu. Dlaczego chcesz chronić wątrobę tylko po cyklu a nie w trakcie? Lecytyna na żołądek jest ok lae w trakcie cyklu zakupił bym esseliv lub essential forte i przyjmował po jednej kapsułce do każdego tabsa mety a po cyklu wystarczy paczka hepatilu. Z białkiem dobra decyzja pomimo tego że masz diete w czasie cyklu można ją wzbogacić o dodatkowe białko bo meta przyspiesza jego wchłanianie. Jesli twoim celem jest masa mógłbyś zwiększyć ilośc węglowodanów do 5 albo 6g na kg mc
Ja pociągnąłbym cykl do 6 tygodni i dokupił monohydrat. W ostatnim tygodniu cyklu zaczałbym brać mono co napewno zmniejszyłoby spadki po cyklu. Pozdrawiam i puchnij!

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
dzieki za wszystkie owpowiedz wasze rady sa dla mnie bardzo pomocne.
Edib2
pojde za twoja rada i dorzuce do cyklu po 2tab esselivu,i kupie kreatynke(vitalmaxa-stosowałem i jest ok),bo faktycznie moga byc spadki po cyklu wiec lepiej sie zabezpieczyc,a jestem osoba co szczegolna wage przywiazuje do szczegołów,co do zwiekszenia wegli w diecie,na moim przykladzie moge powiedziec ze 4g to optymalna wartosc dla mnie kiedy jadłem 5 a czasami 6g/kg widziałem ze stopniowo sie otłuszczam,a nawet nie wiecie jakie problemy robi mi zrzucenie tłuszczu,musiałym chyba łykac 5tab dziennie clenbuterolu,a tego nie che,dobra bo sie rozpisałem za bardzo.
reasumujac dokupie jeszcze co potrzeba i startuje od srody z cyklem.
pozdrawiam.

Zmieniony przez - Americanko w dniu 2010-11-07 16:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
wrzucaj foty co tydzień to ocenimy postępy

życie jest za krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 468
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

testosteron enanthe + proviron +winstrol tab

Następny temat

omka zawroty glowy

WHEY premium