SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie za mocno ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Witam mam 21 lat ćwiczę od 6 lat, aktualnie zaczynam cykl kreatynowy oprócz mono biorę bcaa i no shotguna i mam pytanie: Chciałbym spróbować do tego animal staka ( Nigdy go nie brałem ) ale słyszałem, że lepiej jest go brać z m stakiem ( Nigdy nie brałem tribulusa ani żadnych odżywek na regulowanie poziomu tescia ) więc czy na początek lepiej zrobić cykl z samym stakiem na te 2 puchy czy od razu 2 puchy staka i 2 puchy m staka ?



Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2011-01-09 23:00:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Te animale to lipa jest.

Jak szukasz jakiegoś tribulusa to i zakup np. weidera, albo trec tribulon do tego jakieś zma i kima/samopoczucie/regeneracja/pałka będą lepsze.

Natomiast jeśli w głowie Ci prawdziwa zabawa z testosteronem to możesz popróbować np. novedex-u od gaspariego.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
nie warto wydawać $$$ na M-Stacka czy inne wynalazki Animala bo są lepsze suplementy w tej cenie

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cm3 + Nitrobolon Dobre połączenie?

Następny temat

Shock+storm+gainer

Wiecej