SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metadienone jako pierwsza styczność z ssa.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
1. WIEK: 21
2. WAGA: 86kg
3. WZROST: 193cm
4. WYMIARY:
-biceps: 36,5cm
-klatka: 107cm
-udo: 64cm
-talia: 90cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata z malymi przerwami
6. DIETA: nie sprecyzowana. 4-5 posilkow dziennie + bialko.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 3-4 razy w tygodniu + trening koszykowki raz w tygodniu,
9. CEL CYKLU: nabranie masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: kreatyna 2 miesiace temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: Bez zastrzezen
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: klatka/brzuch
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka przemiana materii, problem z nabraniem wagi
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80kg
-martwy ciąg:~~
-przysiad: ~~

PYTANIE:

Witam wszystkich!
Zdecydowałem się napisać tutaj na forum bo oczekuje pomocy od ludzi, którzy mają większą wiedzę niż ja i mogą się nią ze mną podzielić.

Sprawa wygląda tak, że prowadzę dość aktywny tryb życia.
Mam problem ze zwiększeniem wagi i masy ciała.
Ćwiczę systematycznie, trzymam się jako tako diety, unikam słodyczy i pochodnych.
Od pewnego czasu utrzymuje wagę około 86-87kg i nic nie idzie ani do góry, ani w dół.

Niedawno wpadła mi w ręce 100 metadienone z Lyka Labs. Napisałem na forum i ludzie napisali że wygląda na oryginał więc postanowiłem spróbować.

1) Czy moglibyście mi napisać jak "zażywać" ją?
Oczywiście do cyklu mam białko, zestaw witamin.
Osłonki jakie chciałbym zażywać do tego esseliv forte.

2) Wiem, że ten temat poruszany był setki razy, ale chciałbym "uniknąć" albo "zminimalizować" negatywne skutki tej substancji. Na co sie przygotować? Czy po cyklu 100, trzeba robić odblok? Spotkałem się z różnymi opiniamii.

3) Doczytałem również że może wystąpić problem z ginekomastią. Czy można temu jakoś zaradzić? Czy często to występuje?

4) Po zakonczeniu cyklu na metadienonie, do potrzymania rozpoczac cykl na kreatynie. Zacząć od razu, od momentu zakonczenia cyklu na mecie?

5) Tutaj najważniejsze pytanie... jak wiadomo.. z czasem krucho, a siłownia "laczy" mi sie ze studiami. Czy podczas cyklu na metadienonie, nie bede mial problemow ze skupieniem sie itp? W koncu.. nadchodzi czas egzaminów.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za odpowiedzi. Wiem, że na niektóre pytania znajdę odpowiedź w innych tematach, ale liczylbym na "indywidualne podejscie".

Moje zdjecie w zalaczniku.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
napisze cie prawde na sfd 10-ciu to ludzie reszta to boty stworzon przez elokwentnych bardzo wykształconych ziomów wiec sp*****laj z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Wszystko masz w linku u góry. Na gino musisz mieć nolve w szufladzie, ewentualnie atd możesz jechać cały cykl.Aczkolwiek lepiej na początku metke solo, sprawdzisz reakcje. Być może nie bedziesz potrzebował w ogole atd,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
www.sfd.pl/WSZYSTKO_O_JEDZENIU.html

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-04-16 05:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
I na koniec www.sfd.pl/TRENING_DLA_SEZONOWCÓW.html 

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
jak na 2 lata cwiczeń to jest fatalnie ani nie ma masy ani nie ma jakości wiec metanabol odpada do czasu w którym zaczniesz naprawde cwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
poprostu zjedz ta setke i nie rob z tego startu promu nasa

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie ma co robic rewolucji ale niech sie przygotuje dobrze z dieta i suplementacja/oslonkami zeby nie pisal niedlugo: cykle za soba: jeden na mecie ale bez sensu i wszystko spadlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
i tak tak bedzie wiec co tu kombinowac

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
Jestescie zaj**isci ;)
Banda ciuli. Widac ze kazda kolejna osoba, chce zaimponowac poprzedniej i nabic sobie posty ;)
Pojawilo sie kilka postow i co? = ZERO informacji, tylko glupie docinki. To tylko swiadczy o was.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol PMP 10 mg

Następny temat

pomoc przy cyklu

WHEY premium