SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Biosterol

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 111451

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
Aha i przybył mi 1 cm w bicepsie. Oczywiście teraz, gdy mam 19 lat, mam dużo lepsze wyniki niż wówczas i naturalnie biosterol już mi nic nie da. Ale dla początkujących- jak najbardziej!
Warto zaznaczyć, że efekty odczułam mając 17 lat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
bzdury piszesz że głowa boli sam o tym nie wiedząc

nic z tego nie było zasługą tego środka.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
"Aha i przybył mi 1 cm w bicepsie. Oczywiście teraz, gdy mam 19 lat, mam dużo lepsze wyniki niż wówczas i naturalnie biosterol już mi nic nie da. Ale dla początkujących- jak najbardziej!
Warto zaznaczyć, że efekty odczułam mając 17 lat!"

Uwielbiam to forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
mnie często męczy.

ostatnio znowu mam wenę jednak.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
jak meczy trza isc na emeryture

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Dostałem od tego GINO typu I więc mija juz ale mecze sie z tym 3 miesiące. Jesli juz to brać to radze mniejsze dawki niż większe- mówie o początkującyh. Chociaż kazdy ma inny organizm. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
świni w stajni nawet bym tego nie dal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Mam opakowanie w domu jedno zbędnę, termin do wakacji, wiec nie wiem czy sobie zjesc po jednym kapsie dziennie czy darowac i wyrzucic do smietnika, bo mam 18 lat.. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
a w jakim sensie on niby psuje zdrowie???

Niech ktoś bogaty w wiedzę napisze wkoncu na jakiej zasadzie on działa.. a nie każdy pisze shit, g****, wyrzuc, nic nie daje, zjadlem opakowanie i nic nie poczulem.. a moze jakies konkrety jak to działa? nie sugerując w żaden sposób się tym co jest napisane na opakowaniu..

Moze trzeba to stosować np półroku, a nie cyklicznie?

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2009-02-12 18:41:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - HMB

Następny temat

Megabol - Dibencozide Magnum

WHEY premium