SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - BIOVIT 80

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17914

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177


BIOVIT 80

Opis
- Hardkorowe białko w najlepszej cenie
- Zero piany, pełna rozpuszczalność, doskonały smak
- 17g BCAA – 36g EAA w 100g białka
- Zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej.

BIOVIT 80 to instanizowana (w pełni rozpuszczalna) proteina uzyskana z połączenia lekkostrawnej laktalbuminy serwatki (WPC 80) oraz izolatu białek sojowy (SPI 90) z dodatkiem niezbędnych witamin.

BIOVIT 80 firmy Megabol dostarcza sportowcowi zestaw aminokwasów o doskonałym profilu (17g BCAA – 36g EAA /100g białka), prowadzi do uzyskania cennych peptydów i wolnych aminokwasów przyczyniających się do zwiększenia beztłuszczowej, potężnej masy mięśniowej.

Opracowana przez doświadczony zespół technologów mieszanka białek o różnej kinetyce wchłaniania (WPC – szybko, SPI – wolno), czyni z BIOVIT-u produkt o szerokim zastosowaniu. Wieloletnie doświadczenie zespołu MEGABOL pozwala tworzyć produkty o bezkompromisowej jakości, BIOVIT 80 to kompleks białek, który zapewnia 100% przyswojenie w przeliczeniu aminokwasów na gram czystego azotu wg wskazań rekomendowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Takie podejście gwarantuje, że każdy gram BIOVIT 80 to wzorowe wykorzystanie potencjału budulca dla tkanki mięśniowej.

Ten zaprojektowany w 2012 roku preparat to sprawdzone od lat rozwiązanie, ale sprowadzone do perfekcji i oczekiwań wymagającego sportowca. Doświadczony kulturysta potrafi wybierać produkt bogatszy w cenne białko serwatki choćby na podstawie smaku i sensoryki. Łatwo przyswajalna forma instant umożliwia przygotowanie produktu nawet bez szejkera a najlepsze surowce z wysokim udziałem WPC, sprawiają, że BIOVIT 80 smakuje lepiej niż podobne produkty.
Zalecane dawkowanie

Zmieszać łyżeczką 35g produktu w 230ml wody. Najlepiej stosować 3 razy dziennie między posiłkami, po treningu lub przed snem.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE BIOVIT 80
Porcja 35g
Ilość porcji w opakowaniu 65
Opakowanie 2100g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość w 100g produktu.
Białko 80g
Węglowodany 7,4g
Tłuszcz 1,4g
Wartość eneregtyczna 362kcal
Profil Aminokwasowy:
Izoleucyna 4,45g
Leucyna 8,48g
Walina 4,62g
Lizyna 6,46g
Metionina 1,62g
Fenyloalanina 5,24g
Treonina 4,14g
Arginina 7,04g
Alanina 4,15g
Kwas asparaginowy 11,19g
Cystyna+Cysteina 2,06g
Kwas Glutaminowy 18,9g
Glicyna 3,79g
Histydyna 2,69g
Prolina 5,57g
Seryna 4,93g
Tyrozyna 3,17g
Tryptofan 1,5g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1016
Dziś zjadłem dwie porcje na wodzie i już wiem, że zjedzenie 2kg będzie wyzwaniem.
W białku są czarne śmieci-nitki...

Rozpuszczalność: piasek z grudkami
Smak: piasek z posmakiem banana
Piana: z 230ml wody robi się 90% shakera...

Ogólnie mam jedynie działanie, że zrobi swoje i będzie działać, a czarne nitki mnie nie zabiją...

Pozdrawiam
R. ;)

Zmieniony przez - LAPTI w dniu 2012-08-30 22:01:04

Zmieniony przez - LAPTI w dniu 2012-08-30 22:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Zjadlem 2kg maliny i nie narzekam rozpuszczlnosc bardzo dobra ja nie mialem zadnej piany smak tez jest ok za ta cene nie ma co narzekac w skladzie wiekszoscc jest bialka sojowego ale w polaczeniu z porzadna dieta uzupelnienie bialka jest ok polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
To jest pierwsza rzecz, która tak fatalnie mnie zaskoczyła, że aż piszę negatywną recenzję.

NIGDY nie oceniam po rozpuszczalności/smaku bo odżywka ma działaś a nie smakować, ale ten cement to syf nad syfy. Grudy jak kamienie, smak w niczym nie przypominający innych tanich białek typu ostrowia/łowickie. Piany nie zauważyłem ale paradoksalnie też mnie to nie cieszy bo teraz zastanawiam się czy w środku napewno jest odżywka czy może jakiś tynk do szpachlowania ścian.

Boże... chcę wierzyć, że to naprawdę jest białko bo wj**ałem się na 2 kilo tego syfu, teraz pozostaje mi tylko dosypać innego białka i zmieszać.

NIE POLECAM!

Zmieniony przez - raznarok w dniu 2012-09-26 18:30:57
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Slim Line Diet Protein

Następny temat

Megabol - Slim Line Diet Protein

WHEY premium