SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Biosterol

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 111454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Ogólnie ocena dobra, na początku ostre pobudzenie ok 2-3 dnia szczytowe (wysiskanie klata +10%) potem po tygodniu spadek i brak zauważalnych efektów, ocena dobra to z racji cena, jednak jak ktoś się nastawia na cykl 4-6 tygodniowy to raczej nie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
chyba brałeś inny środek

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
W ciągu 5 tygodni użyłem 6 opakowań i niestety nic , żadnego działania, rozczarowanie na całej linii... Zmarnowane pieniądze...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
poprostu kasa wyzocona w błoto ....
stanowczo odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Zarówno testosterol i biosterol to syf. Kasa wyrzucona w błoto.

PS: Bałbym się to brać

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja po bio zaobserwowalem zwiekszone libido , i to nie tylko ja to zauwazylem jedyny plus tego produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12576
Vodi ty bys nie WYRZUCIL kasy w bloto jakbys podiwestowal w slownik. Biosterol=dno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Na mnie podziałał. Nie dał jakieś efekty treningowe bo nie po to go kupowałem, ale na pewną dolegliwość polecił mi znajomy. Stosowałem razem z testosterolem i dolegliwość po 2 miesiącach całkowicie ustąpiła. Teraz biorę cały czas i dolegliwości ani widu ani słychu. Co do innych efektów, libido jak wszyscy i raczej niewiele więcej.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
co to za porównanie z dupy wzięte?

wiesz o czym piszesz?


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - HMB

Następny temat

Megabol - Dibencozide Magnum

WHEY premium