SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Egg Pro

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25814

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


MEGABOL Egg Pro 2000g , 300g

OPIS


Megabol Egg Pro™ to wysokobiałkowa odżywka zawierająca najwyższej jakości albuminę jaja kurzego, uzyskaną zaawansowanym technologicznie procesie ultrafiltracji. Ovoalbumina jest białkiem o aminogramie niemal bliźniaczo podobnym do aminogramu białka wzorcowego (wg WHO), a jej przyswajalność sięga 100% (ponad 97%). Produkt został wzbogacony w aktywne steroidy pochodzenia roslinnego wpływające na wybrane procesy fizjologiczne organizmu ludzkiego.

Megabol Egg Pro™ przeznaczony jest do stosowania przez osoby aktywne, mające zwiększone zapotrzebowanie na wysokojakościowe proteiny, bądź nie dostarczające odpowiedniej ich ilości konwencjonalnymi metodami. Szczególnie zaleca się przyjmowanie odżywki sportowcom dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych.

Megabol Egg Pro™ oprócz najwyższej jakości białka jaja kurzego, steroli roslinnych wzbogacone zostało w składniki wspomagające trawienie, wchłanianie i aktywność bilogiczną preparatu takie jak zywe kultury bakterii (szczep 982 oraz Bifidobac. bifidum), oraz kwasy nukleinowe i premiks witaminowo-mineralny.



SPOSÓB UŻYCIA

Porcję 20-40 g preparatu rozmieszać, w zamkniętym naczyniu z 0.3 l wody, lub mleka.
Spożywać porcję do 3 razy dziennie.
Produkt jest szczególnie zalecany do spożycia 0,5 godz. przed snem.

SKŁAD


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-13 19:59:24

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
właśnie to egg pro ma zupełnie inny smak niż te typowe jajeczne stare (już nie produkowane) z olimpu.. megabol jest smaku mojito, bardzo nietypowy, ale mi podszedł i byłem bardzo zaskoczony. Polecam kupić sobie paczkę 300g na próbę jako białko na noc czy w ciągu dnia. 92% białka + enzymy trawienne.. tylko nie wiem po co dodali kreatynę, ale w sumie nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
Ehhh od tego zaczynałem dawno dawno temu :P Firma nijaka ale złego słowa o TYM produkcie nie moge powiedzieć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Witam
MEGABOL Egg Pro mogę polecić ten produkt, zaczynam dopiero zabawę w ten sport. Polecono mi ten białkowy suplement i naprawdę jestem zadowolony z rezultatów.
Pozdrawiam

Człowiek całe życie się uczy ale i tak umrze głupi....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Rozpuszczalność słabiutka, efekt bardzo fajny. Polecam. Tylko trzymać się dawkowania bo inaczej to dupe rozrywa a i walory zapachowe też nieciekawe :) Ogólnie Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Kupiłem 300g tej proteiny o smaku pomarańczowym na wypróbowanie. Rozpuszczalność bardzo dobra, ale zapach i smak...po prostu tragicze...Miks zepsutych jajek z ledwo przebijającą się pomarańczą. Jest to moja pierwsza proteina jajeczna i nie wiem czy tak powinno być?...Pił ktoś to białko o smaku pomarańczowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
katastrofalna rozpuszczalnosc..dosłownie tragiczna..robiły sie zlepione grudki wielkosci winogrona, które byly absolutnie niepodatne na jakiekolwiek telepanie i potrząsanie shakerem, natomiast po rozwaleniu ich nożem/łyżką o scianke naczynia, zmieniały sie w plastelino-podobny klej, z którym juz zupełnie nie dało sie nic zrobic..
co do smaku nienajgorszy..przypominało mi kleiste wnętrze bezy z dodatkiem aromatu pomarańczy..chociaz może po namysle bardziej cytryny
zawartosc niezła, skutecznosc chyba także, aczkolwiek w przypadku białka tego sie nie da do konca stwierdzic tak, jak w przypadku np kreatyn czy NO-boosterów..produkt ratuje niska cena..
generalnie nie polecam, aczkolwiek jezeli ktos bedzie w stanie poradzic sobie z tą tragiczna rozpuszczalnoscią ( może do wrzątku wrzucic i do blendera?) to mamy niezły produkt o atrakcyjnej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
katastrofalna rozpuszczalnosc..dosłownie tragiczna..robiły sie zlepione grudki wielkosci winogrona, które byly absolutnie niepodatne na jakiekolwiek telepanie i potrząsanie shakerem, natomiast po rozwaleniu ich nożem/łyżką o scianke naczynia, zmieniały sie w plastelino-podobny klej, z którym juz zupełnie nie dało sie nic zrobic..

.................................................................

grudki robią sie jeżeli odżywka jest już stara,więc najlepiej zjeść od razu sam tak miałem
plastelino-podobny klej- to jest miąsz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Kupiłem też dla wypróbowania 300g o smaku truskawkowym.
Rozpuszczalność: w wodzie rozpuszcza się bez problemu, niestety jest ogromna piana. Smak i zapach tragiczne.
W tłustym mleku rozpuszczalność dobra, ale dodaję 20g puchatka, bo inaczej nie da się tej odżywki wypić. I tak czuć słonawy posmak i ,,charakterystyczny'' zapach.
Podsumowująć: pomarańcza i truskawka tylko do wypicia z tłustym mlekiem i puchatkiem (30g odżywki, 300 ml tłustego mleka, 20g puchatka).
Z wodą-dla tych co lubią się umartwiać
Plus jest tylko taki, że odżywka zawiera 92g/100g białka jaja w suchej masie.

Zmieniony przez - buldoger w dniu 2009-01-19 10:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
Buldoger,tak samo jak ty kupiłem 300 g .Też pomarańczowego.I faktycznie okropny jest ale w połączeniu z gainerem (https://www.sfd.pl/MEGABOL_Gainer_737-t300496.html) (nie polecam smaku toffi) oraz kreatyną (https://www.sfd.pl/MEGABOL_Total_Creatine-t300518.html) oraz Olimp HMB mega caps dało to dosyć dobre efekty siłowe oraz rzeźby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
No ja też kakao dodaje bo ani tego ani gainera nie da sie wypić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 185
"gorzki lek najlepiej leczy" :)
Szczerze mówiąc ten smak mi nie przeszkadza bardzo, gorzej z tym pienieniem się, trzeba trochę odczekać. Poza tym naprawdę świetne i naturalne.
Pozdrawiam
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Egg Amino Acids with Taurine

Następny temat

Megabol - Expander

WHEY premium