SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biosterol megabol - skutki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
Witam, od kilku dni biore biosterol megabola, mimo ze ma zle opinie to mi ktos polecil a ze nie drogi to kupilem sobie jedno opakowanie na probe i po kilku dniach na papie mi wyskoczyly syfy jakies. mozliwe ze to od tego co sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Kiedy Ty nie bierzesz biosterolu, inni go biora i czytaja ulotki z moca, zeby byc od Ciebie lepsi..

Twoj wybor

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mozliwe, ale na 100% nikt ci tego nie potwierdzi przez internet
chyba ze wróżka semira.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to od tego bo te gówniane zioła obciążają wątrobe... kiedyś też byłem głupi i to wziąłem.. dostałem takie syfy że potem ciężko było się ich pozbyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Sterole roslinne-mozliwe, nie pewne. Poza tym, jaki sens widzisz w braniu biosterolu?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
tym bardziej jesli wiek w twoim profilu jest prawdziwy i aktualny to w ogole nie widze sensu brania "buzera" w takim wieku... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
lynczako o jakim ty buzerze mówisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
lynczako, chyba pomyliles suplementy

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
biosterol i inne gowniane fitosterole i testosterole mają niby podnosic libido poprzez zwiekszenie naturalnej produkcji tescia, racja? (choc i tak wiemy wszyscy ze to gowno prawda, choc moze w jakims stopniu) stad nazwalem go buzerem tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie racja. Sterole roslinne to shit(patrz: biosterol). Poza tym, suple z reguly nie podnosza poziomu tescie. Na libido/samopoczucie moga miec wplyw.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-07-10 18:47:37

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
w takim razie mi takie suple jeszcze dlugo sie nie przydadzą bo libido mam aż nadto czasem to ciezko zasnac a co dopiero wstac rano / zbudzic sie w nocy z masztem tak nawiasem :D a tak poza tym to ktos chyba na forum robil jakis tam test i potem poszedl na zbadanie poziomu tescia i wyszlo niby ze go jest wiecej, dziwne. Ja tam w to nie wierze. Czyli jednym slowem syfy zostaly wywolane nie przez "rzekomo zwiekszony poziom tescia" lecz skladnik tego gownianego preparatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
takową przyczyne można domniemać
moga byc też inne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej???

Następny temat

animala WARTO ?

WHEY premium