SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega krzywa klata co robić ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Cwicz normalnie wyruwna sie ja n. tez mialem takie cos dysproporcje lewego cycka po cwiczeniu hantlami potem zmienilem na sztange i sie wyruwnalo

Zmieniony przez - ACP.45 w dniu 2007-09-13 11:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumpel z ktorym cwiczylem kiedys tez mial klatke identyczna do ciebie. Zaczal machac hantelkami i po 3 miesiacach klatka sie skorygowala wiec cwicz intensywnie a napewno dojdziesz do planowanej korekcji



pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397
DZięki!! wielkie już mam nowy zapał do ćwiczenia! :D za tydzień robie klate hantlami. Bo wczoraj testowałem czy mi siła spadła i już dziś nie poćwicze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Wykonuj wiekszasc cwiczen hantlami staraj sie robic to z jak najlepsza technika nie liczy sie ciezar zeby pokazac kolega ile to sie zaklada na 2 hantelki tylko technika...rob spokojnie klate razem z innymi partiami a z czasem klatka bedize ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397


Teraz tak wyglądam ćwicze raz w tygodniu ;/ Klate tylko oczywiście wg zalecień. I nic sie nie poprawia ;/ może coś źle robie :
Wyciskanie sztangi ławka płaska/co drugi tydzień hantelkami
wyciskanie na skosie hantelek/ zawsze
rozpiętki hantelkami
co jeszcze doadać ? Jakieś wskazówki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397


ta podobna poza nie chce aż tak nabierać masy na klate(chociaż przydało by sie) chę ja wyrównać
TERAZ zobaczyłem że mój post znalazł sie w dziale dla zaawansowanych... Ja go tu nie dałem może dlatego że jest stary tu sie znalazł Pozdrawiam

Zmieniony przez - zenonek19 w dniu 2008-01-12 16:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3317
albo to zdjecie takie albo juz praktycznie zlikwidowales dyzproporcje. Trzba sie mocna przygladnac zeby cos zarzucic do dyzproporcji klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może żebra Ci się nierówno układają. Może jakieś jest bardziej wklęsłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397
widać widać. Możliwe ze mam żebra inne z jednej strony.. ale ostatnio (2 tyg temu) byłem u ortopedy i powiedział że mam prosty kręgosłup i wogóle raczej kości dobrze ułożone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Rob mase im wiecej zrobisz tym bedzie mniej widoczna ta jakby dziura a i rozmiar sie wyrowna, tylko przykladaj sie do techniki.

Zmieniony przez - malysz666 w dniu 2008-01-13 15:26:43

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesz z ta klata???

Następny temat

Dzis wytrzymalosciowy, jutro silowy

WHEY premium