SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowka do oceny - tylko do specow !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
tyle b = bo szybko waga pojdzie do 80 i wtedy juz bedzie ~2,2g ;]

czyli dieta w sumie dobra jou ?

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
To czy złapiesz dużo tłuszczu to zależy najbardziej od genów, kaloryczności diety, % tkanki tłuszczowej z którego zaczynasz i całej reszty nie odwrotnie.

geny - to sam wiesz najlepiej
kaloryczność - jw
% tkanki tłuszczowej - jest niekorzystny do robienia masy, ale jak chcesz...

1 3Jajka
3grahamki
Ja bym dodał np: szklankę jogurtu naturalnego 2% i zbilansował to z tymi produktami, które są.

2 50g tunczyka
75g twaroga
20g oliwy z oliwek
Tuńczyka nie jadłbym codziennie i już na pewno nie w takich ilościach, zamieniaj to na gotowane mięso, świeże ryby. Oliwy z oliwek też masz strasznie duże ilości, zamień trochę na orzechy laskowe/migdały. Nie uznaję tej metody z podziałem, więc ciężko mi oceniać taki posiłek.

3 50g tunczyka
75g twaroga
100g płatków owsianych górskich
Nabiał dałbym w formie jogurtu 2% lub kefiru do śniadania i mocniejszej porcji sera białego na noc i to powinno wystarczyć, ewentualnie jeszcze masło i to tyle, jeśli chodzi o te produkty.

4 (Posilek przed treningiem)
100g ryzu
80g tunczyka
50g piersi z kurczaka
Rozumiem, że tuńczyk to tanie żródło białka możesz dodać owoc bo nie widziałem, żebyś je uwzględniał?, o warzywach pisałeś, ale też nie może to być tylko ogórek i marchewka co drugi dzień... oliwę z oliwek też możesz dodać tutaj, jeśli dobrze się po niej czujesz.

5 Carbo 40g
Skromna ta porcja, dodatkowo przydałoby się do tego WPC, nie mówiąc już o porcji przed treningiem.

6 (Posilek po treningu)
150g piersi z kurczaka
100g ryzu
Ok. dostosuj w zależności od tego czy dasz WPC

7 125g twaroga
15g oliwy z oliwek
Tutaj te 15 g oliwy to chyba trochę za dużo.

Na temat białka znasz moje zdanie, proporcja kwasów tłuszczowych może być nieciekawa... ogólnie jeśli chodzi o efekty po tej diecie to pewnie jakieś będą, ale może być gorzej odnośnie samopoczucia/zdrowia. Omega-3, witaminy itd. są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ellis dlaczego uwazasz ze ten poziom tkanki tluszczowej jest niekorzystny do robienia tkanki miesniowej?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
1.ellis w sumie tego tunczyka nie ma tak duzo - 1pucha dziennie <-- wiesz jak tunczyk smaqje jak przelezakuje 1dzien w lodowce dlatego szamam calego w jeden dzien

2.tam w 3posiku podmienie tego twaroga na jogurt naturalny

3.ellis warzyw i owocow nie wypisuje - oczywiscie je jem <3 pomarańcze

4.ile wg. ciebie dać oliwy w ostatnim posilku ?

5.trzeba mase robic bo przed latem redukcja i jak teraz nie zaczne to przez pol roq nie zrobie :P

6.thx za pomoc

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Miloszmk chodzi o wrażliwość insulinową, przy wyższym % bf raczej będzie gorsza, trudno określić dla każdego jaki jest % bf od którego warto się tym przejmować, ale utrzymanie % bf w granicach 10-15% w zależności od diety byłoby korzystniejsze pod tym względem.

Miałem wrażenie, że jest więcej tego tuńczyka - tak go rozdzieliłeś, ale i tak codziennie bym go nie jadł.

Oliwy możesz dać 5-10 g do warzyw w ostatnim posiłku, jeśli się na nie zdecydujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ellis:
czemu nie codziennie tunczyka?
czemu malo nabialu?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
zapewne chodizło mu o zawartośc rtęci która w tuńczyku stoi na dosyć wysokim poziomie

a i innych metli cięzkich też nie mało ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
I cene

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie no - ceny nie poruszamy...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Seewy poza tym co było już wyżej powiedziane, chyba wiadomo, że świeża/mrożona ryba byłaby zdrowsza.

Nabiał do śniadania 300/400 g jogurtu/kefiru, 150 g sera na noc - to nie jest mało, posiłek z mięsem/rybą, jajka, białko po treningu, więc nawet ciężko znależć miejsce na kolejną porcję, a przeciwnikiem to ja raczej nie jestem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Batony.....

Następny temat

redukcja do oceny

WHEY premium