SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Witam,
Już niedługo wakacje więc chciałbym do tego czasu już mieć zrzucony ten tłuszcz. Teraz planowałem do końca maja zrobić jeszcze mase na 3300 kalorii a potem przez miesiąc redukować ale nie wiem czy nie powinienem zacząć redukcji już teraz. Waga pokazuje 89 kg ale aż tak grubo chyba nie wyglądam no i może to być efekt kreatyny. Powiedzcie mi na ile BF wyglądam i czy dał bym rade to zrzucić w miesiąc? Z góry dzięki :)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Węglowodany od 3-7g/kg masy ciała.
Tłuszczami możesz uzupełnić, nie mniej niż 20-25% części diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Zaczalbym redu. Bf 14-17%. Redukcji w miesiąc nie zrobisz trochę za późno się zorientowales ze wakacje niedługo:p. ZZacznij już teraz powoli redukować i jakoś to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Czyli rozumiem że przerwać branie tej kreatyny, zacząć obcinać z węgli po 300 kcal dziennie i aeroby w DNT po godzince na bieżni? Diety chyba nie musze kompletnie zmieniać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Się rozpedziles. 300kcal to możesz uciąć na start i obserwować co się dzieje:p. Aeroby bez przesady ze aż godzinę na start zrób sobie jakieś przygotowanie sam wiem jak to jest po masie rzucić się na szalona redukcję i to jest mega męczące fizycznie jak i psychicznie wiec wszystko stopniowo a nie od razu :). Dieta wygląda okej :). Co do samej krety idealnie nada się jako antykatabolik. Sam biorę jablczan na redu i nie narzekam na nadmiar wody w organizmie czy coś podobnego, wiec śmiało bym dalej brał. Chyba ze masz mono to bym chyba zaprzestał :p.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91
Kolega wyzej ma racje
Na moje oko to 15-16 % bf
Dieta redukcyjna i aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Dzięki wielkie, przemyślałem sobie to i wyglądało by to tak : dam mono tylko na DT po treningu, zaczne odejmować co tydzień z węglowodanów po 300 kcal(będe jadł mniej chleba) i dorzucę aeroby z interwałami w DNT i będzie to wyglądało następująco :
PON:klata triceps
wtorek:HIIT na bieżni- 20 minut
środa:plecy biceps
czwartek:Aeroby na bieżni 30 minut 70% HR będe dodawał co tydzień po 5 minut aż osiągnę 60 minut biegania
piątek: nogi barki
sobota: HIIT- 20 minut
niedziela: odpoczynek
Może być czy coś przestawić?



Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-15 13:27:09

Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-15 13:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Kcal odejmuj wtedy kiedy waga przestanie lecieć w dół :) Jezeli po odjeciu 300kcal po tygodniu dalej bedziesz spadal w waga to zostaw, jak po 2 tyg waga dalej bedzie spadac tez zostaw ;p. dopiero jak stanie w miejscu obetnij kolejne 300kcal :). Trening spoko wyglada wiec nie bardzo jest sens go poprawic. Dodałbym tylko w jakis dzień przedramiony i brzuszek 1-2 cwiczenia :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Brzuch robie i tak codziennie po treningu 3 ćwiczenia po 3 serie więc w tej kwestii nic nie będe zmieniał. A co myślicie o tej kompozycji HIIT i aerobów w DNT, wymyśliłem to przed chwilą więc nie wiem czy to będzie okej :D I co z tymi czasami treningu, 30 minut 70%HR aeroby i 20 min HIIT będzie okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Hmm. To skoro brzuch robisz i tak codziennie po treningu to zdecydowanie za duzo w takim razie ;p. Brzuch tez musi odpoczywac. zrób z 2 razy w tyg po silowym i wystarczy w takim badz razie, bo co za duzo to tez nie zdrowo. Aeroby + HIIT mogą być jezeli dasz tak rade od razu z dnia na dzien wykonywac :). Najlepiej jeszcze polecam ci sprawdzic jak bedzie szła waga bez odejmowania tych 300kcal na poczatku, gdyż dołozyles 2x HIIT i raz aeroby co na pewno spali sporo kcal, wiec idea odejmowania 300kcal od razu moze być jednak nie potrzebna na start :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw zdjęcia z dalszej perspektywy, ponieważ kąt ujęcia mógł zmienić całkowicie perspektywę poglądu na Twoją sylwetkę.

Przez miesiąc, owszem można zauważyć poprawę kompozycji sylwetki, ale to nie będzie w głównej mierze tłuszcz. Pierw glikogen/woda i.t.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Jutro wstawie zdjęcia bo dzisiaj nie moge z pewnych powodów. W między czasie chciałem zapytać czy jest sens brania tego mojego monohydratu skoro go już kupiłem bo podobno zatrzymuje więcej wody niż jabłczan ale tu przecież chodzi o tłuszcz a nie o wode :D Gdybym go brał powiedzmy tylko raz w dzień nie treningowy to to mogło by być? A no i przerobiłem tą moją diete na 5 posiłków powiedzcie co o tym sądzicie :)





Zmieniony przez - michi0987 w dniu 2016-05-16 16:32:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie - potrzebna pomoc

Następny temat

Redukcja zróznicowana dieta do oceny

WHEY premium