SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a Rzezba - prosze o POMOC cz.II + FOTKI

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Fajna klata, barki i plecy to wg mnie to nadczym powinienes pracowac najbardziej(wlasnie sam teraz nad nimi pracuje) bo bic nawet mniejszy bedzie wygladal o wiele lepiej przy duzych barkach. Ale ogulnie to fajnie wygladasz, rzezba jest itd teraz tylko mase lapac !! LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
male barki stary... wiecej wiosłowań na plecki, uginań na bicepsy, fracuza na tricepsy, wyciskań na klate, przysiadów i martwych ciągów i bedzie OK

JUST BRING IT!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Sylwetka spoko, rzezba tez niezla, ale jak sam wspomniales lapa i barki. Pamietaj łapa nigdy nie za duża :)
(Czasem sie zdarza Mr.Synthol ).

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem Biceps i Motyl musi isc do dopracowania, ale pozatym wszystko jest w porzadku. Trzymaj tak dalej )))))

Yuzzum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Ogolnie uwazam ze jest bardzo dobrze. Nie mozna przeciez oczekiwac ze od razu bedziesz wielki. Zgodze sie z przedmowcami i dodam ze powinienes jeszcze skoncentrowac sie na gornej czesci klatki. Jak wytrwasz to cos z Ciebie bedzie. Powodzenia

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
hmmm calkiem niezle, mysle ze nie musisz sie skupiac jeszcze na poszczegolnych partiach (moze barki wiecej cw na boczne) tylko rownomiernie rozwijac mase ciala i za jakis czas bedzie pewnie wszystko ok. tylko male pytanie jeszcze: ile cwiczysz?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
no wiec pierwsza wizyta na silowni jakies 4 lata temu przez prawie rok to byly wyglupy i zabawa (nie traktowalem tego powaznie), potem rok porzadnych cwiczen na sucho, potem troche sie zaniedbalem - chodzilem niereguralnie, a od roku cwicze naprawde pozadnie i intensywnie, jestem po 5 cyklach kreatynowych i jednym HMB (w przyszlym tyg. zaczynam nastepny: Kreatyna+HMB) i nie mam zamiaru juz odpuscic - na pewno sie nie zaniedbam....

Dzieki za cenne rady chlopaki, bede o nich pamietal i na pewno zastosuje...

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
norton: jest w profilu napisane.

A mi się podoba brzuch.

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
O kurde 5 cykli... hmm LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Jest super, chciałbym tak wyglądać jak Ty.
Na plecy stosój podciąganie w bardzo szerokim uchwycie wysuwając głowę przed drążek.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To ja, a raczej moje plecy

Następny temat

nowe zdjecie

WHEY premium