SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a Rzezba - prosze o POMOC cz.II + FOTKI

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Moim zdaniem za duzo zes wpakowal w siebie kreatyny, powinienes bardziej sie na diecie i treningu skupic zamiast ulatwiac zadanie kreatynom i 5 cykli to juz baaardzo duzo jak na twuj wiek, takie jest moje zdanie choc nie zaprzeczam ze sam lubie od czasu do czasu zapodac kreatyne LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
No niew czy to tak duzo, pierwszy cykl mialem w styczniu 2001... wiec 5 cykli w ciagu 16 miesiecy (wychodzi srednio co 3 mc.) to chyba nie jest az tak duzo... ale moze sie myle..... NIE WIEM....


Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
jest to duzo, biorac pod uwage, ze kreatyna jest tylko wspomagaczem i to nie przez caly czas, lecz w trudnych momentach np. stagnacja itp. jak to kiedys xman powiedzial-kreatyna powinna byc w uzyciu jako ostatni z suplementow przechodzac (po okresie min. 2 lat solidnego treningu z dobra dieta) przez witaminy, odzywke bialkowa, aminokwasy, aminokwasy rozgalezione, glutamine, HMB i dopiero na koncu kreatyna

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
hmmm... to mi dalo do myslenia.... szczegonie z ust takiego znawcy jak Norton.
A wlasnie mialem zamiar zaczac od Poniedzailku nast cykl. Creat+HMB i teraz mam dylemat.... kreatyne juz mam HMB musialbym dokupic...
Jesli Norton uwazasz ze nie powinienem zaczynac tego cyklu (a chcialbym cos zarzucic od przyszlego tygodnia) to poradz prosze co za odzywke mam zakupic...
wystarczy samo HMB czy moze z czyms polaczyc, albo wziac cos zupelnie innego...
HELP!

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 949
daj se spokój z kreatyną i HMB..
zabierasz sięod złej strony....

zamiast teg okup sobie worek białka.....

Sam kupiłem już 2 kg skompresowanej serwatki (98%)
teraz zamówiłem 5kg....

potrzebujesz przedewszystkim dużo białka i węglowodanów...


jak po czterech latac ćwiczenia, powinieneś prezentować coświęcej....

nie baw się w suplementy, tylko rób mase...

zrób sobie np 3 miesiące treningu i diety na mase, a następne 3 miechy na rzeźbe....


P.S. po tych 2kg serwatki przybyło mi prawie 2cm w bicepsie.. i 1,5kg masy....


ALE TO JEST TWÓJ WYBÓR...

webmaster

Zmieniony przez - kukix w dniu 2002-04-10 22:18:20

webmaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
juz chyba 100 razy pisalem ze na serio, porzadnie intensywnie i z sercem cwicze dopiero o 1,5 roku.... wczesniej to byla zabawa...
Pisalem tez ze jestem uczulony na bialo :( i nie za bardzo mi sie usmiecha je brack wygladam potem jak biedronka.....
Moze jakies aminokwasy albo cos w tym stylu... Coolbart, Norton co wy na to...

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
jak mozecie to poradzcie cos ze sklepu HiTeca, musze oplacic abonament.....

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 949
hmmmmmmmm.
zwracam honor.......


no to*****owo....
uczulony na białko...
a możesz jeść jajka, albo biały ser..?


ja bez białeczka, to bym umarł....
ta serwatka smakuje jak słodko-kwaśno-słono-mleczne g****, ale jak siędorzuci jakieś dwa banany, i troche soku, to da sięzjeść.....



webmaster

webmaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
sluchaj KaroOol, napisz jeszcze raz swoja diete i napisz dokladnie na co jestes uczulony-na bialko serwatki czy ogolnie na bialko (w co watpie), czy mozesz spozywac produkty mleczne, miesne, itd. A co do odzywek to calkiem ciekawie brzmi dorzucenie glutaminy do HMB, ale serio pierw napisz co dokladnie jest z ta Twoja dieta jesli chodzi o bialko

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Wszystko na dobrej drodze... Klatka ok,brzuch tez niedlugo bedzie super,troche lapki male...
Ja wsumie mam inny problem,lapka i noga rosnie jak na drozdzach,juz mi dzinsy nie wchodza,ale klatka plaska,nie wiem co ztym fantem zrobic,a wakacje niedlugo to moj jedyny problem...no i jeszcze plecy,pakuje je ostro,ale mam wystajace lopatki,wiec dluga droga przedemna...
Ogolnie wygaldasz dobrze Pokaz jeszcze nogi,mysle,ze rok cwiczen i bedzie Cool
Gratuluje osiagniec ! Tak trzymac !
Ps.chcial bym miec tyle $$$ na suplementy

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To ja, a raczej moje plecy

Następny temat

nowe zdjecie

WHEY premium