SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, a zalewanie tłuszczem :P

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
wiek: 16 lat
waga: 76kg
wzrost: 176cm
staż treningowy: 2 miesiące poważnych treningów (+5 miesięcy bezsensownego machania ^^)
dieta: na masę
odżywki: BCAA przed i po treningu, białko po treningu

Witam!
Od 5 tygodni zacząłem 2 cykl na masę i zaczynam się bardzo poważnie niepokoić, ponieważ zaczynam zalewać się tłuszczem. (W poprzednim cyklu na masę używałem niższych ciężarów, jadłem mniej i nie dożywiałem się białkiem i BCAA). Chcę dorzucić do mojego treningu coś aerobowego, tak, by zrzucić nadmiar tłuszczu, ale tak żeby masa wciąż rosła.
Czy da się pogodzić ze sobą masę i redukcję poprzez ćwiczenia aerobowe, czy poczekać do końca cyklu na masę i zacząć redukcję typową?

Aktywność fizyczna: poniedziałek, środa, sobota - ćwiczenia siłowe, niedziela - brzuch, czwartek, piątek - piłka ręczna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak wygląda dieta? Ile kcal na plus?
Aeroby jak coś to w dni nietreningowe.
Co do robienia masy mięśniowej i redukowania tłuszczu na raz to nazywa się to recomp czy też rekompozycja ale tego na tym poziomie nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
Dieta? Bardzo ciekawie:
śniadanie: mleko, błonnik i płatki (500g mleka, 100g błonnika, 100g musli i 100g corn flakes)
2 śniadanie w szkole: bułka z szynką, serem, pomidorem i innymi warzywkami
3 posiłek w skzole: tak samo jak 2
posiłek przed treningowy: 250g twarogu z miodem i pestkami słonecznika
bezpośrednio przed treningiem BCAA
bezpośrednio po treningu BCAA i 40g białka TREC
posiłek po treningowy: obiad ;) - jeśli obiad mi nie pasuje to 3 jajka, chleb, masło i masa warzyw
kolacja: 250g twarogu z miodem
oczywiście nie każdy dzień wygląda tak samo ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to diete masz z dupy.
I wina zalewania leży w diecie.
Posiłki okołotreningowe wołają o pomste do nieba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
jak więc powinny wyglądać, by wołać przestały? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Węgle złożone - ryż biały/brązowy,kasza,ziemniaki oraz źródła białka najlepiej mięso - drób,wołowina,wieprzowina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
przed i po treningu? po treningu spoko, bo zazwyczaj jednak jem te obiady:P, ale przed treningiem trochę kaszana. nie da rady tego zastąpić jakoś?
I widziałem, że bardzo ludzi bezpośrednio po treningu siłowym biegają. Czy jest to trening na redukcję i czy nie przepala się wtedy mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
to przed treningiem możesz dać od biedy ten twaróg, ale jakieś węgle musisz wrzucić. ps: nie używaj wogóle pestek słonecznika, zamień to na oliwe,olej lniany,orzechy lub migdały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
a co z tymi aerobami po treningu siłowym? odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
Zapotrzebowanie: ok. 3500kcal żeby utrzymać masę. Jako, że jestem endo, myślę, że 200kcal na + starczy ;)
A więc dieta na 3700kcal.

http://img844.imageshack.us/img844/7009/dieta20121028.png

nie mam pojęcia z czego uciąć białko, ale mam go co najmniej 90g za dużo ^^

Zmieniony przez - KalarepaWyscigowa w dniu 2012-10-28 10:59:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc odnośnie diety

Następny temat

Jak zbudowac Kaloryfer?

WHEY premium