SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc odnośnie diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam ogromną prośbę w związku z dietą na rzeźbę. (czy dieta na rzeźbę wiąże się z dietą odchudzającą?) Mam 15 lat, 160cm wzrostu i ważę 54. Moim celem jest waga 50kg. Chciałabym uwzględnić również to, że chcę powiększyć swoje mięsnie, ale bez żadnych środków. Szukam diety, ponieważ stosuję thermo speeda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oglądałam ten filmik chyba z 1000 razy, babka jest niesamowita! to jest moja inspiracja do ćwiczeń a co do szynki dziadek robi najlepszą na świecie, taka nawet nie jest porównywalna do tej sklepowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68988
w takim razie ogranicz liczbę węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym oraz zwiększ liczbę produktów białkowych do tego warzywa i owoce i myślę że powinno być ok.

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzięki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
może napisz co tam w ogóle jesz, bo bez tego ciężko cokolwiek powiedzieć.
poza tym polecam trochę poczytać https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html i zapraszam również do działu https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html tam dziewczyny węzmą Cie w swoje opiekuńcze ręce

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie chodzi mi o to żeby zrzucić ten zbędny brzuch i chciałabym się wyrzeźbić, ale kolega doradzał żebym nie stosowała żadnej kreatyny ani nic w tym stylu, tylko żebym wzięła się za diete :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
no i kolega ma racje - dieta to podstawa - thermo speeda też bym odstawił na początek a zająłbym się dobrą michą
wcześniej też brałem różne specyfiki i nie szło - teraz mam dobrą dietę, odstawiłem spalacze i idzie

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie, tylko na internecie jest tyle tego wszystkiego że nie idzie się w tym połapać. Nie wiem czy szukać diety na odchudzanie czy jakiej innej? Nie wiem ile powinna trwać i wgl ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
IMO powinnaś mieć dietę z bilansem 0 na początek. oblicz zapotrzebowanie i wrzuć tutaj rozpiskę diety. podpowiemy co powinnaś jeszcze w niej zmienić

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
https://www.sfd.pl/-t276436.html
https://www.sfd.pl/-t527693.html 

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chciałabym być wyśmiana ale stawiam 'pierwsze kroki' i za bardzo tego nie ogarniam tych skrótów . Dietę zaczęłam dzielić na 6 posiłków. 1śniadanie to musli z mlekiem 0,5% (jem średnio co 3 godziny) 2śniadanie to chleb razowy lub bułka z plastrem szynki z indyka, na obiad to co na obiad jak mama ugotuje choć staram się unikać ziemniaków czy białego ryżu. Zaczelam jesc mrozone warzywa brazowy ryz lub jakies zupy np ogorkowa, wielim pytaniem jest co dokładnie jesc po treningu czy moze byc to np jogurt naturalny 0% tłuszczu, który ma dużo białka? potem podwieczorek jakieś jabłko , kolacja ok 19 jakies musli albo owsianka. Czasem zdarza mi sie zjesc jakies ciastko choc staram sie unikac, ale wiadomo nie zawsze wychodzi. Nie jadam wgl słodkich jogurtow tylko naturalne, mleko zamienilam na 0,5 ewentualnie 1,5%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

Masa, a zalewanie tłuszczem :P

WHEY premium