SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc odnośnie diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
kocio2009 niech sobie chłopak tyle je. za jakiś czas zacznie tyć jak smok i wtedy może zacznie się interesować prawidłowym odżywianiem.
dagaa18 to co kysy napisał to wrzuć między bajki. Takie żywienie prowadzi tylko do rozregulowania metabolizmu i efektu jojo, a tego chyba nie chcesz

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efekt jojo nigdy w życiu, ufam Waszym radom :D dobre żywienie to podstawa a nie jakieś diety z kosmosu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
hmm dziwne panowie, diete ustalalem razem z trenerem, profesjonalnym a nie samozwanczym znawca tematu :)
Edit.
efekt jojo jest po kazdej diecie, jesli z miejsca zaczniecie wpiepszac jak swinia :)

Zmieniony przez - kysy w dniu 2012-11-01 20:03:08

Trenuj ciezko, albo nie trenuj wcale :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
kysy to zmień trenera jak ci podaje dietę 1300kcal...
dodatkowe info: zarówno kocio2009 jak i dagaa18 to kobiety...

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
poza tym ktoś, kto poleca 15-letniej, dojrzewającej dziewczynie 1300 kcal, powinien z automatu dostać bana za takie herezje

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
Dobra, tak pi*drzwi przeczytałem temacik. Kilka uwag ode mnie.
Bułki - wróg nr 1. Żadnych bułek :P Jak już musisz to chleb pełnoziarnisty, żeby ci nie przyszło czasem do głowy kupować pumpernikiel albo chleb ciemny z karmelem. Druga sprawa, herbatka tylko gorzka - kup sobie smaczną zieloną, ja polecam czerowną(12x więcej kofeiny niż zielona - naprawdę daje kopa lepszego niż kawa). Po tygodniu odstawienia wszelkich cukrów zniknie potrzeba słodzenia herbatki. Jeżeli masz z tym mega problemy - kup sobie miód od pszczelarza! koniecznie to musi być naturalny miód a nie jakieś supermarketowe dziadostwo. Co do orzechów to włoskie a nie ziemne. Co do ziemniaków to jak najbardziej się nadają na dietę redukcyjną, fajnie jeść ryż pełnoziarnisty ale myślę że od ziemniaków tyłek Ci nie urośnie.

A teraz krótki komentarz odnośnie diety 1300kcal i 1kg mięsa mielonego dziennie

BUAHAHAHHAHAHAHA

Zmieniony przez - glocked w dniu 2012-11-02 08:39:07

Zmieniony przez - glocked w dniu 2012-11-02 08:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
skoro to taka zla dieta i wgl wysmiewacie cos takiego dlaczego ja widze jej efekty ? a co do efektu jojo to po zadnej diecie go nie bedzie jesli powoli bedzie sie wracac do normalnego jedzenia, to dla mnie jest redukcyjna dieta, pomaga mi, wiec napisalem, ze moze jej sprobowac. btw z 112kg spadlem do 87 wiec raczej chyba dobra dieta, prawda ? zaczalem od marca teraz jest 87kg jeszcze 12kg musze spasc, Nie jestem pseudo "znawca tematu" jak Wy, cwicze pod okiem trenera i widze rezultaty treningow. Zamiast wysmiewac powinniscie pomoc, i wlasnie widze wielce "pomocne" forum zasmiecone przez pseudo kozakow, przypomne wam panowie, ze tez od czegos zaczynaliscie i tez byliscie kiedys zieloni w te tematy, ja napisalem to co mi pomoglo. Wy pokazaliscie jak bardzo jestescie wyrozumiali i jaki to dla was powod do dumy, ze trenujecie troche dluzej niz ja :) mimo wszystko pozdrawiam Kysy :)

Trenuj ciezko, albo nie trenuj wcale :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
Taaa super dieta, lecieć po mięśniach i zdrowiu :) To że tracisz kilogramy to nie znaczy że to jest dobra dieta - poczytaj trochę na temat zbilansowanej diety, na temat mikro, makro składników jakie potrzebujesz dostarczać organizmowi każdego dnia, na temat witamin a wtedy zrozumiesz dlaczego tak Cię zjechaliśmy.

Podejrzewam że jak skończysz tą dietę (a kiedyś skończysz bo nie da się żyć na 1300kcal całe życie) to będziesz miał efekt jojo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Az pogadam z trenerem co on o tym mysli i co ewentualnie zmienic, skoro was tak ona smieszy :)

Trenuj ciezko, albo nie trenuj wcale :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
No śmieszy śmieszy, chłopie ja waże 80kg a wcinam 3000 kcal na redukcji!! to prawie 3x więcej ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

Masa, a zalewanie tłuszczem :P

WHEY premium