SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec 2013- konkurs L-sit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tryb normalny



55 sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry jesteś Dziadek w te klocki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
chungi
dobry jesteś Dziadek w te klocki :)

Powiedzmy na średnim poziomie,ale dzięki

Aktualna klasyfikacja

tryb normalny

konik 1:01s
Uchal 58s
Gats 58s
drazekm 55s

tryb ciężki

konik 58s
włodek 52s
drazekm 50s
Uchal 44s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak sobie myślę (czasami mi się to zdarza), co by nie wstawiać żadnego terminu kończącego ten konkurs

niech on sobie leci cały czas jak ludziska będą wrzucać swoje próby to można uaktualniać tylko listę wraz z datą danej próby

jak lista będzie już dość spora można dać jakiś limit, np na listę wrzucamy wszystkich z wynikiem powyżej 40sekund, albo wyrzucamy wyniki z przed 3 miesięcy

oczywiście można wyłaniać w międzyczasie zwycięzców za dany okres, czyli np za miesiąc, kwartał, rok itp, ale konkurs mógłby sobie dalej lecieć

jak padła by propozycja następnego ćwiczenia konkursowego to można by otworzyć nowy temat i w nim dawać próby i prowadzić klasyfikację tylko dla tego ćwiczenia

taki sposób uporządkuję to w miarę skutecznie, a jakby się admini forum zgodzili na oddzielny dział, to przerzucili by kilka tematów i by było git

temat mnie na razie nie dotyczy, ale jak doszedł bym już z moją redukcja do końca to będę chciał się zmierzyć z niektórymi ćwiczeniami

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Też wydaje mnie się ,że to byłoby najlepsze.
Byłyby to po prostu rekordy forum-w każdej chwili mozna by je poprawić lub skonfrontowć się z nimi-to dopinguje do treningów.A jak konkurs się skończy....klapa-potencjalni chętni machna reka...

A tu video z zawodów w poziomce w 2010 roku



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Do końca marca niech jest jak jest bo czekamy na jak najwięcej chętnych,a później można pomyśleć.Tylko że jeżeli wątek nie będzie dalej podwieszony to zniknie na dole i nikt już nie będzie pamiętał o konkursie,ale jakby zostawić go w podwieszonych i zmienić od kwietnia nazwę na "Rekordy SFD w L-sit" czy coś w tym rodzaju to może zdać egzamin tak jak piszecie.

A w ogóle to sprawa rozbija się o coś innego,czy będę mógł lub będzie mi się chciało prowadzić klasyfikację dłużej niż miesiąc jednak jest to obowiązek i dlatego miesięczna opcja jest pewniejsza,oprócz tego co miesiąc będzie dochodzić nowe wyzwanie więc proponowałbym rotację między użytkownikami w wymyślaniu lub prowadzeniu wyzwań tym bardziej że sam będę bardziej zajęty bo chcę wystartować w konkursach krata na lato i wyciskanie na poziomej.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-15 11:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2013-03-15 11:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wydaje mi się że jednak miesięczne konkursy są lepsze a co do ćwiczeń co jakiś czas mogą być podobne lub się powtarzać więc trzeba trenować całe ciało bo "nie znacie dnia ani godziny" kiedy będę chciał sprawdzić Wasze możliwości :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-15 12:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A może tak;


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Konik, jak można wytrenować w ogóle chwyt do takiego ćwiczenia? ściskacze armrestlerów pomogłyby? Mi raczej siła wzrosła od wiosłowań i większej ilości niż zwykle ćwiczeń ze sztangą, ale to i tak nie wystarcza

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W tym roku 31lat powrót Plan treningowy

Następny temat

arginina

WHEY premium