SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec 2013- konkurs L-sit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
konik506 - dobre, spróbuj może tak z obiema rękami

nie ma co chłopie masz moc

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki.
Te rece to już same się tak wyrabiaja i później samo tak wychodzi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Marzec 2013-konkurs L-sit

Aktualna klasyfikacja

tryb normalny

konik 1:01s (38s na jednej ręce)
Uchal 58s
Gats 58s
drazekm 55s

tryb ciężki

konik 58s
włodek 52s
drazekm 50s
Uchal 44s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti możesz zdjąć ten temat z podwieszonych,nie będę prowadził konkursów dla pięciu startujących gdzie jest więcej moich podsumowań klasyfikacji niż filmów i czytał "obiecanek cacanek" innych,rezygnuję ale jeżeli jest ktoś chętny to proszę bardzo może kontynuować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze trudnosc konkursow jest za duza jak na nasz dzial dlatego nie ma walacych drzwiami i oknami zawodnikow.

Moze jednak zrobic cos na zasadzie nieustajacego konkursu w dziale i wybrac np 5 cwiczen w ktorych bedziemy wrzucac swoje wyniki z filmikami i raz na m-c robic podsumowanie w poszczegolnych cwiczeniach? Moze tak ?

Cw. do ustalenia.
Ja proponuje np.: L-sit, dipsy, pompki klasyczne, pompki w staniu na rekach, podciaganie.

Mozna i zrobic 10 cw. zeby kazdy znalazl cos dla siebie.

MASTI z FLEXEM moze zastanowcie sie czy jakies nagrody dla zwyciezcow miesiecznej / kwartalnej / polrocznej / rocznej rywalizacji bylyby mozliwe? To rowniez bylaby zacheta i motywacja do zaangazowania sie - wiadomo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Konrad - podobny pomysł już gdzieś tam wcześniej zapodałem ale jakoś średnio się widział, a l-sit jest dość ciężki to fakt

o znalazłem

kuba_n
tak sobie myślę (czasami mi się to zdarza), co by nie wstawiać żadnego terminu kończącego ten konkurs

niech on sobie leci cały czas jak ludziska będą wrzucać swoje próby to można uaktualniać tylko listę wraz z datą danej próby

jak lista będzie już dość spora można dać jakiś limit, np na listę wrzucamy wszystkich z wynikiem powyżej 40sekund, albo wyrzucamy wyniki z przed 3 miesięcy

oczywiście można wyłaniać w międzyczasie zwycięzców za dany okres, czyli np za miesiąc, kwartał, rok itp, ale konkurs mógłby sobie dalej lecieć

jak padła by propozycja następnego ćwiczenia konkursowego to można by otworzyć nowy temat i w nim dawać próby i prowadzić klasyfikację tylko dla tego ćwiczenia

taki sposób uporządkuję to w miarę skutecznie, a jakby się admini forum zgodzili na oddzielny dział, to przerzucili by kilka tematów i by było git

temat mnie na razie nie dotyczy, ale jak doszedł bym już z moją redukcja do końca to będę chciał się zmierzyć z niektórymi ćwiczeniami


Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-02 22:38:25

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
jak narazie wszystkie fundusze mamy rozdysponowane na najbliższe konkursy/aktywności
ale jak będzie odpowiednia frekwencja i zainteresowanie to również możemy coś wygospodarować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n: pamietalem ze cos bylo juz podobnego :) szkoda zeby upadl ten pomysl wg mnie ...

Moze sie wiecej osob jeszcze wypowie ? Jak sie temat rozkreci to beda i moze nagrody jak dobrze odczytuje wypowiedz Flaxa ?

Panowie nie poddawajmy sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Mnie sie jak najbardziej takie próby podobaja-nawet to wstawiłem w konkursie krata na lato...

Cwiczenie jest dosyc trudne ale...przeciez po to sie trenuje,by wyniki sie poprawiały.Poza tym osiagniety wynik w porównaniu z innymi-pokazuje kazdemu na czym warto toche sie skupić.
Myslę,że pod koniec konkursu krata na lato wyniki w cw na brzuch bedą dużo lepsze.

By jeszcze zwiekszyc motywacje-normy w obu ćw na 1 pkt ustaliłem na podstawie prób kilku osób(w tym dziewczyn) nie trenujacych sportów siłowych lub robiacych to bardzo sporadycznie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Proszę bardzo propozycja zadania na kwiecień
Wykonujemy pięć podciągnięć na drążku uchwyt dowolny,technika-brodą do drążka i opuszczanie do prostych rąk i później pięć pompek,technika-ciało prosto(w jednej linii głowa-twarzą w dół,tułów,nogi) przy opuszczaniu dotykamy klatką(nie brzuchem) do podłoża i podnosimy do wyprostowanych rąk.
Tak na zmianę seria drążka,seria pompek i tak 10 serii drążka i 10 pompek razem 100 powtórzeń w jak najkrótszym czasie.
Czekam na odpowiedzi czy pasuje czy za trudno?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-03 11:17:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W tym roku 31lat powrót Plan treningowy

Następny temat

arginina

WHEY premium