SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec 2013- konkurs L-sit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
a próbowałeś utrzymanie się w podporze na ugiętych rękach,twarzą do ziemi...całe ciało w poziomie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
podciąganie na jednej ręce ,drugą trzymając przy ciele ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
jak ktoś ma krótkie łapki,to lipa...niema szans nawet na oderwanie się od ziemi

Akurat ja takie mam i wiem że to problem ale jakoś dają radę :)
Wiesz ja nie widzę problemu jeżeli to wszystko wypali będą też inne ćwiczenia może bardziej pasujące dla innych i wiadomo że lżejsi mają łatwiej z ciężarem własnego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie dam rady tych dwóch ćwiczeń które proponujesz i jeżeli tylko masz chęć możesz być autorem następnego wątku konkursowego je zaproponować i go prowadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
problem jest ten,że ja jestem za ciężki...wprawdzie nadal niemam problemu z niektórymi z wymienionych przeze mnie ćwiczeń,jednak pasowałoby pokazać jak należy to prawidłowo wykonać...
jeśli nie bedzie wyjścia to skręcę filmik co i jak...ale generalnie niemam parcia na YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
problem jest ten,że ja jestem za ciężki...wprawdzie nadal niemam problemu z niektórymi z wymienionych przeze mnie ćwiczeń,jednak pasowałoby pokazać jak należy to prawidłowo wykonać...
jeśli nie bedzie wyjścia to skręcę filmik co i jak...ale generalnie niemam parcia na YT

Autor wątku nie musi sam demonstrować zadanego przez siebie ćwiczenia,może posłużyć się znalezionym na youtube filmem lub zdjęciem,problem jedynie w tym czy ćwiczenie nie będzie zbyt trudne i czy znajdą się tacy tu na SFD co potrafią je wykonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
właśnie dlatego pasowałoby żeby autor pokazał,że to jest możliwe...i wiek oraz waga niema takiego znaczenia.
ilość powtórzeń czy też czas ,to ma mniejsze znaczenie...biorąc pod uwagę fakt że temat jest w dziale 35+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
właśnie dlatego pasowałoby żeby autor pokazał,że to jest możliwe...i wiek oraz waga niema takiego znaczenia.
ilość powtórzeń czy też czas ,to ma mniejsze znaczenie...biorąc pod uwagę fakt że temat jest w dziale 35+

Wytknąłeś mi że daje ćwiczenia pod siebie,a tu piszesz że wypada zademonstrować,no niestety nie zrobię tego z czymś co nie dam rady więc proponuję konkursy z tym co umiem.
Co do działu +35 i wieku,nie rób z nas dziadziusiów z tym że ilość i czas ma mniejsze znaczenie w tym roku kończę 49 lat a w konkursie z lutego na bar-barian w trybie normalnym wygrałem nawet z przeszło 30 lat młodszymi.
Luty 2K13 Forum Challenge - The Time Machine

Tryb normalny
Drążek -: 46
Ray -: 47
Nom -: 48
Gediminas -: 51
Lom -: 52
Sosna -: 53
Ivan -: 54
Naglis -: 56
Mariusz -: 59
Satetsu - 1:21
DUF - 1:25
Muhammad - 1:37
Stratos - 1:46




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-06 19:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Czytaj ze zrozumieniem...
Nie wytykam Ci nic,i nie kazuję wykonywać ćwiczeń o których napisałem...poddałem tylko propozycję na nowy konkurs
i gdybyś dokładnie przeczytał,to zauważyłbyś że w razie potrzeby podjąłbym się nakręcenia pokazowego filmiku z moim udziałem...

Zauważyłem tylko że rozpocząłeś od ćwiczenia w którym jesteś naprawdę dobry...widziałem na YT
Jeśli chodzi o wiek to gdybyś raczył uzupełnić swój profil,to wiedziałbym ile masz wiosen...a swoją drogą ja już jestem dziadsiusiem/mam dwie wnuczki....he,he,he.

Strasznie nerwowy jesteś kolego...luzik,luzik

Prowadż sobie jakie chcesz konkursy...nie będę Cię ,,krytykował,,
Myślę że masz wieksze doświadczenie ode mnie,a zatem powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie denerwuje się,tylko może tak to składanie słów mi wychodzi.Po za tym każdy ma jakieś priorytety Ty wolisz WL ja co innego chociaż od WL też nie stronie i może wezmę udział w konkursie wyciskania w którym podobno będziesz doradzał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W tym roku 31lat powrót Plan treningowy

Następny temat

arginina

WHEY premium