SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzec 2013- konkurs L-sit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Kobitka - Strasznie mocna.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi przyszedl taki pomysl do glowy zeby te konkursy mialy rowniez charakter cykliczny czyli: za jakis czas np. za miesiac, dwa konkurs w L-sit i wowczas chetni sie przygotowuja - to bylby rowniez motywator aby w czyms sie doskonalic. Moze nawet z deklaracja udzialu?

Jak Masti napisal: wyniki powyzej 30 sek. osiaga garstka, nie mowiac o tym ze wielu "pakierow" nie oderwie nog od ziemi :)

No i skoro to konkursy to sa przewidziane jakies nagrody poza satysfakcja :)?

Jestescie mocni i ta babeczka tez :)

Kiedys czytalem ze slaby wynik w L-sit dla gimnastykow a zarazem minimum to 60 sek.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-03-05 21:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728702
Dziewczyna niesamowita! i jak pisze-ma poręcze od 5 dni......

Moznaby zrobić ranking forum w tym ćwiczeniu-pewnie wtedy wiecej chętnych by się zgłosiło-uzyskać tytuł rekordzisty forum-to jest coś!

Można to zrobić na http://games.sfd.pl  -zakładający tam konkurencje może wpisywać kolejne wyniki a miejsca same się pokazują...
Możze drazekm się tym zajmiesz?
Program jest bardzo prosty w obsłudze..

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-03-05 21:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Dziewczyna niesamowita! i jak pisze-ma poręcze od 5 dni......

Moznaby zrobić ranking forum w tym ćwiczeniu-pewnie wtedy wiecej chętnych by się zgłosiło-uzyskać tytuł rekordzisty forum-to jest coś!

Można to zrobić na http://games.sfd.pl  -zakładający tam konkurencje może wpisywać kolejne wyniki a miejsca same się pokazują...
Możze drazekm się tym zajmiesz?
Program jest bardzo prosty w obsłudze..

Po zakończeniu konkursu.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-05 22:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
DARNOK35

No i skoro to konkursy to sa przewidziane jakies nagrody poza satysfakcja :)?

Ja startuję dla sprawdzenia się i naprawdę to duża satysfakcja jak wygrywa się nawet z 30 lat młodszymi.
Konkursy mogą być cykliczne ale zawsze będą niespodzianką bez zapowiedzi bo film powinien być jak najbardziej aktualny i wyzwanie zrobione w danym miesiącu.Trzeba całe ciało trzymać w formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Moje drugie próby w konkursie

tryb normalny



52 sekundy

tryb ciężki



46 sekund

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-06 17:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
No fajnie jak się waży 69kg...a co mają powiedzieć takie miśki jak ja ?
Ja się tak utrzymam max 20sekund...chociaż nie próbowałem na maksa...
Spróbuj to zrobić na podłodze...bez poręczy...fajna sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
Ten konkurs trochę ukierunkowany pod Twoje ulubione ćwiczenia...dlatego proponuję to co powyżej...czyli na podłodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
Ten konkurs trochę ukierunkowany pod Twoje ulubione ćwiczenia...dlatego proponuję to co powyżej...czyli na podłodze.

Proponowałem co miesięczną zmianę autora konkursu ale nie ma chętnych,dalej konkursy mają być tylko z ciężarem swojego ciała aby nie było problemów z przekrętami co do ciężarów,a co do L-sit w podporze na podłodze to owszem zrobię ale wiadomo czas będzie krótszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
jak ktoś ma krótkie łapki,to lipa...niema szans nawet na oderwanie się od ziemi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W tym roku 31lat powrót Plan treningowy

Następny temat

arginina

WHEY premium