SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manieczki hard mass

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dzięki skint

Nurtuje mnie pewna kwestia. Chodzi mi o to, że bezpośrednio po treningu w szatni wypijam od razu 50g CARBO, idę pod prysznic mija z 10 minut i piję jeszcze BCAA. Mam trochę drogi do domu, z 10 minut autem. Wracam do chaty i zaczynam robić żarcie, mija z 30-40 minut, a często jest tak, że po treningu od razu nie chce mi się jeść. Więc mija z 1-1,5h od treningu i dopiero jem posiłek.

Czy nie jest to przypadkiem błędna praktyka? Czy po powrocie do domu wrzucić jakieś białko w szejku i dopiero robić jedzenie?
Może ktoś podpowie czy jest OK czy coś tutaj trzeba pozmieniać.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Ja nie mam problemów z jedzeniem po siłowni. Znajomy kulturysta (brąz MP) opisywał mi, niemal dokładnie taki sam schemat jaki masz ty. Tak więc myślę, że jest OK. Na pewno jakbyś po prysznicu wypił np 30 g białka to też by było dobrze. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12992
Manieczki8 - jak mozesz to wrzuc swoja diete ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
https://www.sfd.pl/Manieczki_hard_mass-t827872-s4.html - na 4 stronie jest opisana dokładnie, do tego jak już wspomniałem jest jeszcze Carbo po treningu - więc węgli wychodzi grubo ponad 400

Skint - uspokoiłeś mnie Jak opiję się na treningu, 2 L wody w sumie ze wszystkimi odżywkami to mam brzuch jak balon, więc ciężko od razu wracać i szamać.

Za to od rana mam odwrotną sytuację. Zjem posiłek i po 1,5h jestem już głodny. Może więcej żarcia dorzucać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Dorzuć pare jajek do śniadania zamiast tej odżywki.
jakieś monotonne te śniadanie.
To jest najważniejszy posiłek,potrafi odpowiednio nastroić na cały dzień.Nie tak sztucznie i schematycznie jak robot.
Ma być zbilansowane,warzywa,jajka/mięso,jakieś węgle o średnim ig i zdrowe tłuszcze.

Ja bym nie potrafił od takiego czegoś zaczynać dnia.
ma być smacznie i kolorowo na talerzu,olimpi nie zdobywasz by taką chóójnie trawić z rana.

Staraj się ciągnąć jak najmniej białka z prochu.Na tym formy nie zrobisz.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-01-24 16:53:54

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29567 Napisanych postów 62954 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902628
5 jaj na miekko do tego paprypa pomidor ogor i po wszytkim 100 gr owsianych z lyzka miodu cynamonem i odrobina mleka.nic wiecej nie potrzeba.

co do supli okolotreningowych.bcaa przesun na trening popijaj w czasie. bezposrednio po carbo+bialko(moze byc chwile po jak smakowo sie nie laczy) ew gainer+bialko ew carbo+eaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Moje śniadanko wyglada tak,do miski z owsem wrzucam orzechy/slonecznik,banana,miód/cynamon zalewam mlekiem,zagryzam 5 jajami na trwardo,zapijam sokiem pomaranczowym z citroseptem i moge zaczynac dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Panowie, chodzi o to, że musi to być zrobione na szybko. Niestety rano nie mam czasu na nic, zaczynam pracę o 8:00, a wstawać wcześniej niż 6:30 nie dam rady. Stąd też taki posilek na szybkiego. Wszystko miksuję i wypijam w ciągu kilku sekund, ale rzeczywiście, może i potrzeba to zmienić, ale musi być szybko. 5 jajek na twardo/miękko będę jadł z 30 minut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
eee tam jaja na miękko wchodzą b. szybko co innego na twardo;) Możesz czymś popijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29567 Napisanych postów 62954 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902628
wstaje 4 45. jajka ugotowane i obrane obrane wieczorem czekaja na talerzu.od razu po wstaniu gotuje wode na kawe i owsiane ide sie ubierac jak woda sie zagotuje zalewam platki wrzatiem dodaje miod i cynamon.platki puchna, w tym czasie jem jajka co zajmuje mi z 3 min potem zalewam platki mlekiem i zajadam.o 5 jestem po sniadaniu wszystko zajmuje mi 10 min. jak sie chce to mozna

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2012-01-24 22:08:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Propie + Meta

Następny temat

Wolny Testosteron Wyniki Badan

WHEY premium