SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manieczki hard mass

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29565 Napisanych postów 62953 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902622
przeladowany.czytalem w temacie o treningu ale zapomnialem sie wpisac klate juz zmieniles wiec ok.plecy: daj martwy na pierwsze cw ew drugie po sciaganiu drazka, po martwym daj podciaganie na drazku po podciaganiu wioslo sztanga lub hantla na koniec jakies izolowane sciaganie na prostych rekach np.
na barki daj:jakies wyciskanie , podciagnie wzdluz tulowia lub zarzuty, unoszenie bokiem i unoszenie w opadzie.
na bic tric: po 2 cwiczenia zlozone i po 1 izolowanym.
nog nie oceniam bo masz kontuzje.tylko wywalilbym wyprosty bo to cwiczenie zabija kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dzięki za info, będę próbował się dostosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Tymczasem tak jak pisałem w temacie Trening na koksie, zrobiłem dziś klatę...

Dawno nie jechałem z hantlami i powiem szczerze, że już po wyciskaniu na plaskiej byłem tak z pompowany, że mogłem już iść do domu.
Dziś ćwiczyłem sam, ale postanowiłem nie odbiegać zbytnio od założeń przed treningowych.

Na treningu byłem po 2 posiłkach i bulku przed treningowym więc waga nie była optymalna. Zawsze ważę się w porach wieczornych, dziś miałem 101,5

KLATA

Wyciskanie na płaskiej hantlami
- 50kg na rękę 10 razy
- 50kg na rękę 10 razy
- 50kg na rękę 10 razy
- 50kg na rękę 8 razy

Skos głową do góry hantlami
- 50kg na rękę 8 razy
- 50kg na rękę 6 razy
- 38kg na rękę 10 razy
- 38kg na rękę 8 razy

Wyciskanie na dół klatki na maszynie
- 40kg na rękę 10 razy
- 50kg na rękę 10 razy
- 50kg na rękę 8 razy
- 60kg na rękę 6 razy

Ściąganie linek z góry na bramie
- 10kg na rękę 16 razy
- 12,5kg na rękę 12 razy
- 15kg na rękę 10 razy
- 17,5kg na rękę 8 razy


Po treningu aż zrywało mnie na hafty, ostatnio ciągle katowałem sztangi, a różnica na hantlach jest ogromna, każda reka pracuje oddzielnie co powoduje, że klata puchnie jeszcze bardziej. Tak wielkiej pompy nie miałem od dawna.




Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2012-02-21 17:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Co do stawów i bolącego barku, dziś nie zapeszając nie czułem praktycznie nic, a przecież na hantlach przy ich podnoszeniu, rzucaniu itp stawy dostają mocniej w p.i.z.dę. Więc jednak może deka zaczęła działać. Może stężenie jest po prostu zaniżone. Poza tym pomimo, że trening był cięzki nie miałem dziś POWERA. Wszystko przez tę godzinę treningu 14:00 - zawsze chodzę na 19...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Tydzień 6 Trening 2

Waga z wczoraj: 102,5
Waga z początku cyklu ~ 96kg
Progres 6,5kg w 6 tygodni

Wymiarów nie sprawdzam bo na razie mnie nie interesują, liczy się to co w lusterku widać

Wczoraj robiłem bary, nie chce się chwalić, ale podbiło do mnie kilka osób z pytaniem na czym jadę bo progres jest niesamowity. Szczególnie w szerokości barków mnie rozj.e.bało. Koleżka wczoraj powiedział, że aż nienaturalnie wyglądam i widać, że to nie na Mezomorphie jadę

BARKI

Wyciskanie na szmicie
- rozgrzewka dość intensywna, do tego 20 ruchów samym gryfem, później 10 ruchów 60kg
- 120kg 10 ruchów
- 120kg 8 ruchów
- 120kg 6 ruchów

Wyciskanie na szmicie przed sobą
- 80kg 10 ruchów
- 80kg 8 ruchow
- 80kg 6 ruchów

Unoszenie hantli na boki
- 14kg na rękę 10 ruchów
- 14kg 10 ruchów
- 16kg na rękę 10 ruchów
- 16kg 10 ruchów

Unoszenie sztangi przed sobą
- 30kg - 3 serie po 10 ruchów

Tył barków na linkach
- 3 serie ciężaru nie pamiętam

Dodatkowo podciąganie do brody 50kg - 3 serie po 10 ruchów
Drugie ćwiczenie na kaptury na wyciągu dolnym - cały cięzar po 12 ruchow 3 serie.

Na koniec zrobiłem jeszcze brzuch w super seriach.

JEST SIŁA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jak relacja to relacja, foty muszą być.

Waga dziś u brata na wadze domowej 103,9kg
U kumpla ważyłem się wieczorem też na domowej to było 102,3kg hehe

Schudłem 1,5 kg w 2 godziny chyba

Jedyna waga gdzie wiem, że dokładnie liczy to waga na siłce, tam sprawdzę jutro.
Jutro też zaczynam 7 tydzień z 29.
Foty z dzisiaj, trochę mnie podlało ostatnio, poza tym wczoraj i dziś delikatnie odpuściłem z tłuszczem. Wczoraj do piersi dowaliłem frytki i sos majonezowy, nie mogłem się powstrzymać po 7 tyg. jedzenia suchego syfu















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Na razie idzie samo masowanie, więc nie zwracam zbytniej uwagi na podlewanie, w dalszej części cyklu będzie tren i prop to mam nadzieję, że mnie potnie. Na mostku wrzucę na pewno clen.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
na mostku bym nie dawal clenu daj troche odpoczac organizmowi ,clen lepiej wykorzystasz z trenem lub jak jeszcze dodasz mastera i t3

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 231
jakies zdjecia przed cyklem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
bardzo dobra masa , mega dobrze to wygląda

No likes us and we don't care..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Propie + Meta

Następny temat

Wolny Testosteron Wyniki Badan

WHEY premium