SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manieczki hard mass

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Raz jeszcze dziekuję za pomoc, sogi już nie wchodzą, wiec postaram się w innym temacie Ci podrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
tutaj co jakiś czas od poniedziałku wrzucę relację i postępy, treningi, jedzenie itp, może ktoś będzie zainteresowany i skorzysta przy okazji

Dużej MASY!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Tak jak wspominałem załączam szkic diety. Zaznaczam, że nie wpisywałem warzyw i owoców zbytnio, ponieważ będą zmieniały się w zależności od posiadanych zapasów: kalafior, brokuły, marchew, pomidory, ogórki, ogórki kiszone/konserwowe, jabłka, pomarańcze, banany, grapefriut - to mniej więcej będę dodawał do posiłków.

W tej chwili ważę 97 kg, z białka wychodzi 3,18g na 1 kg masy ciała, tłuszczu 1 g, a węgli z 3,9g prawie. I właśnie nie wiem czy nie będzie ich za mało? Dojdzie jeszcze trochę z warzyw, więc gdzieś ze 4g węgli wyjdzie maksymalnie.. Może jakieś sugestie?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jak wspomniałem jest to tylko szkic - zarys ogólny. Posiłki będę modyfikował, np zamiast szynki w trzecim posiłku, lubię czasem op******ić sobie zakupione w sklepie obok udka kurczaka z podudziami z rożna Mięsa jest w ch.... ale tłuszczu też więcej, w takim wypadku np z kolacji wywalę całkowicie tłuszcz.

Na offie staram się także trzymać mniej więcej podobnej diety, tylko nie zwracam tak mocno uwagi na tłuszcz i węgle. Białko co najmniej 40g na posiłek.

Teraz na bombce będzie większy rygor. Mimo wszystko zrobię też jeden dzięń a raczej popołudnie np w niedzielę, gdzie będę jadł wszystko na co mam ochotę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
a mete jak bedziesz bral? w jakich porach ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nie myślałem jeszcze o tym... Jakieś propozycje? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
zalezy ile tej metki, jak mialem tabsy po 10mg i jadlem po 30mg dziennie to rano po sniadaniu jadlem pol tabsa, po kolejnym posilku kolejne pol a po 2 glownych (kolejnych) posilkach po calej, razem 30 mg jak w pysk strzelil grunt zeby w rownych odstepach okolo 3 godzin wsuwac, stezenie bedzie stabilniejsze.

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2012-01-12 15:13:47

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No i ja zrobię podobnie:
0,5 tab po śniadaniu o 7:30
0,5 tab po 2 posiłku 11:00
1 tab po obiedzie po 17
1 tab po kolacji ok 21:30

Btw, wyjdą trochę większe przerwy niż 3h, ale chyba nie będzie biedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Szczerze mówiąc nie ma chyba sensu dzielić tabletek metki na pół. Ja brałem trzy razy dziennie po 10 mg, przerwy ok 4 godz są w zupełności dopuszczalne (jak będzie 5 godz to też nic się nie stanie). Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
W sumie racja, w nocy przecież dłuższa będzie przerwa

W dietce węgli będzie jednak więcej bo zapomniałem o carbo po treningu 50g.


Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2012-01-12 22:04:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Propie + Meta

Następny temat

Wolny Testosteron Wyniki Badan

WHEY premium