SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manieczki hard mass

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dobry pomysł, już sam od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad filmikami
We wtorek nagram ciąg i wrzucę na stronę, żeby nie było, że tylko sobie piszę o ciężarach

Dziś pierwszy raz od dawien dawna robiłem przysiady. Kilka serii 80kg poszło i powiem, że lepiej mi spuchły giry niż jak robiłem 300kg na suwnicy.
Od poniedziałku zwiększyłem dawkę teścia i deki, w sumie po czwartkowej iniekcji wyszło w tym tygodniu 750mg enan i 600 deki. Na razie nie czuję jakiejś zaskakującej różnicy, na pewno wysyfiło mnie mocniej na łapach i barkach, plecy na szczęście jakoś się jeszcze trzymają. Ale to pewnie dlatego, że w poniedzialek poleciała duża dawka, a w czwartek połowę mniej. W przyszlym tygodniu jak juz wspominałem przybiję po równo w poniedzialek i czwartek.

Nie mogę doczekać się juz susty, akurat jak na nią wejdę mam tydzień gdzie teścia mam iśc 1000mg i 800deki Myślę, że powinno być czuć różnice przy zmianie estrów hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Panowie może ktoś podpowie... Ten tydzień jechałem bardziej na pompkę, mniejsze ciężary, dokładniej i dużo powtorzeń..
Sylwetka na duży plus, fajnie mi podkreslilo mięśnie, ale niepokoi mnie jedna sprawa. W ubieglym tygodniu zwiekszyłem dawki towaru, wiłem 750mg enan + 600mg deki, w tym tygodniu to samo, ale zmieniłem już enana na sustę też z MALAYA. Czyli 750mg susty i 600mg deki. Co zauważyłem, że delikatnie leci mi do dołu waga. Dochodziło mi do 102kg, a dziś na wadze miałem już delikatnie ponad 101kg. Nie wiem czy srałem dziś za dużo czy temu że Pangi zacząłem jeść zamiast piersi?
W tym tygodniu wysyfiło mnie na barkach masakrycznie, więc test jest ok. Może ktoś podpowie co jest przyczyną delikatnych spadków wagi? Myślalem, że jak wejdę już na większe dawki to waga znowu ruszy w górę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29567 Napisanych postów 62953 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902625
po pierwsze dodaj kcal jak stanelo.
po drugie wywal pange bo to syf nie ryba.
po trzecie zazwyczaj wysyfia(ja tak mam i bardzo wiele osob) przy wahaniach stezen tzn przy wejsciu na bombe przy odbloku wiec mozna wnioskowac ze susta jest gorsza niz enan i stezenie zamiast pojsc w gore spadlo chociaz wydaje sie to malo prawdopodobne.inna opcja jest fakt ze skumulowal sie enan i szybkie estry s susty podbilo stezenie i organizm lekko sie zbuntowal przy zbyt duzej dawce ale w tym wypadku retencja powinna podbic wage.obserwuj nic tu sie nie da wywrozyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
dzieki mumin. doloze jeszcze tluszczu i zostawiam tylko piersi. co do retencji to nic takiego teraz njz nie mam. nie jestem opuchniety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jak się okazuje, wszystkie ostatnie delikatne spadki spowodowane były jedzeniem syfnych ryb, pangi i tilapie. Od piątku jechałem same piersi praktycznie, schab i wczoraj waga prawie 103kg :)

Najważniejsze jest jednak to, że wczoraj dostałem takiego powera jak nigdy na tym cyklu! Klata weszła wyśmienicie, ciężary były konkretne.
Susta może jednak zaskoczyła, wczoraj wbiłem jeszcze w sumie 4cm w zadek (500susty i 400deki) w czwartek to samo, a później zejście na mniejsze dawki.
Dziś zauważyłem, że znowu łapie mnie retencja. Gęba napuchła jak na pierwszych tygodniach enana z metą . Cieszę się z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e bo znowu idzie do przodu

Wczoraj klata wyglądała następująco:

Płaska
60kg 12 razy
100kg 10 razy
120kg 8 razy
140kg 6 razy
160kg 3 razy

Skos głowa do góry na smithcie
80kg 10 razy
100kg 8 razy
120kg 6 razy
80kg 8 razy

Wysikanie na maszynie na dół klatki
100kg 10 razy
120kg 8 razy
140kg 6 razy

Rozpiętki na 15 stopniowym skosie
20kg na ręke 10 razy - 2 serie tym
24kg na rękę 10 razy - 2 serie

Dziś będzie ciąg i mam nadzieję 250kg - nagram film więc mam nadzieję, że się nie ze.sr.am. i nie zrobię lipy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Niestety, 250kg jeszcze nie dla mnie. Wyrwałem do góry, ale już nie wyprostowałem... 240kg dziś bym zrobił, ale 250 to jeszcze na tę chwilę za bogato.

Ciąg
60kg 10 razy
100kg 10 razy
160kg 6 razy
200kg 3 razy
220kg 1 raz
250kg 1 raz niezaliczone

Reszta pleców poszła mega. Siła jest i ciągle rośnie, za tydzien spróbuje raz jeszcze te 250kg.

Poniżej 2 filmy z wcześniejszych serii - 200kg i 220kg






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Rozwieję od razu wątpliwości co do krązków na sztandze. 3 duże to każda po 20kg, dodatkowo po jednej mniejszej 20 na stronie bo dużych już nie było wolnych. Te najmniejsze to 10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
znajoma siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
NO ładnie idziesz koleszko na tym cyklu

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dzięki! :)

To dopiero 1/3 cyklu czuję, że na trenie będzie kozak siła hehe. Poza tym już mam glupie myśli żeby nie kończyć w 29 tygodniu tylko znowu jakiś mostek i później jakieś kolejne wejście... Czy to juz uzależnienie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Propie + Meta

Następny temat

Wolny Testosteron Wyniki Badan

WHEY premium