SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolo+bionab+mass+bialko+itd.????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
Mam ogromną prośbe żeby ktoś mi pożądnie rozpisał cykl w połączeniu z odżywkami, mianowicie chodzi mi o to kiedy co brać, w jakich godzinach...

1. 20amp prolongatum: 200mg co 5 dni
2. Bionabol 3443 rowno z pierwszym strzalem prolongatum
3. Nolva: przez caly cykl po 10mg
4. Cynk min. 20-30mg przez cały cykl
-----
5. Masówa z treca
6. Białko - Soja protein(Naturell 90%-max dziennie 30 tab)
7. Witaminy (kompleks B)
8. Sylimarol
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Lykaj wtedy kiedy nie mozesz zjesc normalnego posilku badz gdy Ci brakuje bialka/ww w posilku. No bo diete chyba masz skoro bedziesz walil dlugi estr?

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1190
Sam sobie ułożyłeś cykl i nie wymaga on korekty.Oczywiście u trochę starszych kolegów bo 17 lat to za mało aby koksować.Kompleks wit.B po treningu,sylimarol razem z metką,gainer do posiłku lub pomiędzy nimi,a nawet zamiast posiłku(w potrzebie).Soja protein możesz łączyć z posiłkami,samo białko sojowe dla budowy masy jest mało wartościowe,ale w połaczeniu z innymi białkami jego wartość wzrasta.

Zmieniony przez - DR.COX w dniu 2004-12-31 00:51:21

******D*R**C*O*X******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
hrrr cykl nie jest dla mnie, z samych sterydow cykl zostal ulozony wczesniej przez ludzi z sfd.

Ja tylko prosze o pozadna rozpiske co kiedy brac, w jakich godzinach itp. tylko o to mi chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
białko sojowe jest very good, nie wiem czemu niektórzy tak po nim jadą

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1190
Samo białko sojowe ma oczywiście wiele zalet,obniża cholesterol ,pomaga kobietom w regulacji układy hormonalnego.Ale jako podstawa diety kulturysty sprawuje się kiepsko.W połączeniu z innymi białkami np. jaj ich wartość razem wzrasta.Jako uzupełnienie diety jak najbardziej ,jako podstawa nie.

******D*R**C*O*X******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
W bialku liczy sie przyswajalnosc. Tu soja jest na szarym koncu.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
a nei na odwrot??? z tego co mi wiadomo to jest najbardziej wchlanianym bialkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Artlite, b.sojowe moze i ma ciut mniejsza przyswajalnosc niz wpi czy wpc ale wciaz jest to bardzo dobra przyswajalnosc i jako uzupelnienie diety jak najbardziej moze byc. Zreszta wiesz, ze na koksie jest troche inaczej. Ogolnie rzecz biorac raczej nie odczujesz roznicy w efekcie koncowym miedzy takim przykladowo wpc a soja.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
To po co kupuje sie koncentraty, izolaty czy polowicznie strawione bialko skoro mozna miec to samo 2x taniej?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Wasyl, co znaczy najbardziej wchlanialny? Jesli chodzi Ci o predkosc wchlaniania to najszybciej wchlanialnym nie jest ale nie powinienes odczuc roznicy - przynajmniej na szczeblu jaki zapewne prezentujesz (amatorski). Jedne z najszbciej wchlanialnych to wpi/wph.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Artlite, bo masz mozliwosc wyboru. Nie kazdego stac na np. ciagla suplementacje wpi. Zreszta mowie tu ciagle o amatorce. Bialka powinno sie spozywac z roznych zrodel, a to jaka jest jego cena w sklepie zwykle zalezne jest od kosztow produkcji jego wytwarzania.

Nie wiem czemu za miernik jakosci bialka przyjelo sie jego szybkosc wchlaniania. Kazde bialko jest dobre i powinno sie, jak juz wyzej napisalem, pobierac je z roznych zrodel - najlepiej z talerza.

Zmieniony przez - maat w dniu 2005-01-02 01:44:01

Out of range.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocen cykl na rzezbe

Następny temat

Fake Omka i Prolo??

WHEY premium