SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl biako plus mass gainer plus 100 tabl metki kiedy brac o jkaich porach i ocencie!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
biore cykl 2 kg bialka plus 100 tabl metki ruskiej plus 4 kg mass gainera dobrego i mam pytanie , mianowicie kiedy mam to wszystko brac o jakich porach ,czy mieszac bialko z masss gainerem jak to wszystko brac w dni treningowe i nietreningowe prosze o rozpiske oraz ocene mojego cyklu okiem eksperta(cwicze juz 8 miesiecy na silce mam troszke maski ale nie zaszkodzi wiecej i za 2 miechy pjde na rzezbe wiec sie przyda, mam 18 lat)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie efekty. po pierwsze mi na masie nie szczególnie zalezy, zbyt szybko sie otłuszczam, ale efekt po pierwszym tygodniu jest np skok 10 kg na przysiad mnie to zadowala (nawet bardzo), a to dopiero pierwszy tydzień. Ale ja zawsze dobrze reagowałem na mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
8 miesiecy to troszeczke za malo zeby sie chwytac za koks.

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
Witam!! na silke chodze 8 miesiecy ale bez zadnych przerw bo wczsniej chodzilem jakies 6,7 miesiecy wiec jakis tam staz na silce mam a poza tym moj cykl nie jest az taki strasznie obciazajacy organizm. Prosze cie o ocene okiem eksperta mojego cyklu a takze o rozpiske co do tego jak mam to wszystko brac, o jakich porach, w jakich kolenosciach a takze jak brac w dni treningowe o raz w dni nietrenigowe w zamian oferuje wdziecznosc uznanie a takze oczywiscie sogacz

pozdrawiam wszystkich cwiczacych i niecwiczacych(są tu tacy?) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
a powiedz ktory to twoj cykl?
bo jezeli to jest pierwszy to zayfaj mi ze 100 metki jest nienamiejscu !!
( a nawiasem mowiac czemu wlasnie metka? kasa? )

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Widac ze nie masz pojecia o suplementacji, odzywianiu skoro niewiesz jak brac gainera i bialko

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
tak to moj pierwszy cykl, wiec dlaczego metka jest nie na miejscu??? tak wiadocym elementem jest kasa a na samego mass gaina wydaje 130 zl plus bialko 45 zl i metka 40 zl kasy troche idzie....

P.S - sory ze odpisuje co 5 minut ale nie mam abonamentu

groger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
jezeli teraz wlniesz 100 metki to co bedzie pozniej???????
jezeli cwiczyles do tej pory na sucho to nawet mala ilosc saa da vci niezlego kopa.
jednak musze przyznac racje bananowi ze niemasz pojecia o suplementacji i odzywianiu a to podstawa w kulturystyce.same koksy niezalatwia wszystkiego to tylko czesc sukcesu.podstawa jest wlasnie trening suplementacja odzywianie i regeneracja.POMYSL O TYM BO NAPRAWDE WARTO.
ZAJZYJ NAJPIERW DO DZIALU ODZYWIANIE, SUPLEMENTY I TRENIG POZNIEJ TUTAJ.
PS.i niederwuj sie na taka wypowiedz bo niestety mamy racje
pozdro

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam bym na twoim miejscu poczekał jeszcze z koksem i narazie zapodał sobie np kreatyne. pozatym 100 tabsow to zaduzo mysle że i 40-50 dało by niznajgoprszy efekt. pozatym poszukaj sobie czegos na temat suplementacji i diet poszerz swoja wiedze a potem dopiero sie bierz za koks.
Niema przeszkód by brac gainera i proteine (ja takich nie widze)ale pamiętaj ze suplementy to nie wszystko potrzeban ajest tez pożądna dieta (nie 2 kanapki z pomidorem i dotego gainer) Suple maja uzupełnic diete która stanowi podstawe budowy masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
Tak ne mam pojecia o su[plementacji wiec sie was pytam bo od tego jest to forum. Przeciez nikt od poczatku nie byl alfa i omega swojego fachu nawet Jordan prosze tez o coene mojego cyklu

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
groger to jest dzxial doping wiec zajrzyj do suplementow tam sie wszystkiego nauczysz od a do z .
masz dopiero 18 lat a uklad hormonalny rozwija sie do 21 roku zycia wiec pomysl czy warto go teraz zabuzac.
jak kolego wyzej napisal wystarczy ci 42 tab w systemi 1221
do tego bialko gainerek po cyklu kreatynka i bedzie gitara
ale to jest juz ostatecznosc ja proponuje ci odlozyc mete i dac se narazie spokuj.

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
Dzieki za odpowiedzi z cyklu nie zrezygnuje, a o suplementach ich skladach i dzialaniach wiem troche ale nie wiem jak je brac bo ich niegy nie bralem a wole zeby mi ktos bezposrednio powiedzial jak je brac do cyklu z meta

pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka metke?

Następny temat

pilna pomoc znawców!!!!!

WHEY premium