SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 21 lat 205 cm wzrostu i warze w granicy 110-15 kg sztuki walki??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
witam was wszystkich mam problem zwiazany ze sztukami walki chcialbym sie na cos zapisac ale nie wiem na co pomórzcie mi??? cos co byloby dobre dla mojego wzrostu,wieku i wagi?? z checia przejrze wasze propozycje czekam z niecierpliwoscia:)????

xxx

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
chyba jednak sie zdecyduje na boks, bo boks tajski i kick boxing mi nie odpowiada ale jeszcze dokladnie przeanalizuje style w kung fu ale raczej wybieram boks a zna ktos dobre szkoly boksu na terenie warszawy?????????

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Wszystko co tylko chcesz,warunki fizyczne nie mówią co można trenować a czego nie, masz posty podwieszone tam dowiesz się więcej (swoją drogą super masz warunki fizyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
he dzieki za komplement;p a tak nawiasem mowiac to chcialbym sie dowiedziec wszystkiego o sztukachi stylach jakie mamy

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
No to jaki problem poczytac? Najpierw poczytaj o co chodzi w danej sztuce. Potem śmigaj na treningi klubów w okolicy i zapisz się na coś.
Nie oczekuj, że będziemy za ciebie wybierać i opisywać Ci rózne style.
Jak już powiedziano- warunki nie obligują do danego SW- idziesz na co chcesz.. Ale imo- coś z uderzanych bym polecał..boks albo thai i przy takich warunkach byłoby nieźle.
zdrowia

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Musisz się zastanowić,masz do wyboru grappling (style chwytane np zapasy,judo,bjj,sambo itp),uderzane (boks,mt,kb itp.) tradycyjne(tu jest multum ale np wiele odmian karate,kung fu itp.)Gdy już zastanowisz się co Ci odpowiada poszukaj klubu w swoim mieście i jazda na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
dzieki za mala pomoc

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
zapomnialem dodac ze walki typu judo i karate mnie nie obchodza tylko style kung-fu boks no i myslalem nad tym stylem boku tajskigo co wyzej wymieniliscie a najbardziej to by mnie obchodzily takie kluby w ktorych sie jezdzi na turniej polski i miedzynarodowe moze wiecie cos wiecej o takich klubach i jakie to sa narazie udalo mi sie tylko dowiedziec ze w stylu wing tsun kung fu wogole nie organizuja turnieji a w reszcie to nie mam pojecia jak to jest??????

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
w boksie i boksie tajskim na pewno są turnieje dla amatorów

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2009-04-11 17:30:39

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
zna ktos moze cos jeszcze??/

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3350
Może Sanda? Styl typowo uderzany podobny do KB z fajnymi obaleniami, wywodzący się z chin, zawody tez maja. Ja osobiście bym ci proponował boks w nim duży wzrost naprawdę bardzo pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
dzieki sanda pierwszy raz slysze o czyms takim musze to zobaczyc

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol glowy

Następny temat

Mike Tyson - cytaty

WHEY premium