SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 14lat jaki trening doradzacie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
Onkelfaka --> Bardzo się ciesze !
Ale warto by było jednak zrobić sobie prześwietlenie promieniami X żeby wykluczyć że nie masz już czegoś skrzywionego
to dobra inwestycja na przyszłość
PAMIĘTAJ:
wcześnie wykryte skrzywienie kręgosłupa jest wyleczalne
a więc warto sie wybrać i sobie takowe zrobić chyba stać cię na czekoladke dla lekarza ??

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6235
Czy gra w pilke i plywanie na basenie nie uszczupli mnie jeszcze bardziej?
Interesuje mnie tez bieganie ale boje sie stracic tych cennych kilo. Prosze, by doradzil mi specjalista w ych sprawach. Acha jeszcze jedno wiem iz w tym wieku uprawianie tego sportu nie jest przeznaczone dla mnie z tym sie jak najbardziej zgodze ale czy ja mowilem ze chodze na silownie i wyciskam 200kg ?:] Podnoszac hantle 3kg i cwiczenia z expanderem w umiarze napewno mi nie zaszkodza a raczej wzmocnia gdyz odnotowalem ze cwiczenia pomagaja mi przytyc :). Jeszcze trzecia sprawa ! Bylby ktos litosciwy i ulozyl mi plan treningowy na poszczegolne grupy miesniowe oco prosze od 1 posta i jaknajbardziej niechce wiadomosci "idz powkurzaj jakiegos psa niech cie pogoni to ci duzo da ;)" ale tak by bylo to przejrzyste i dalo efekty .

Z gory dziekuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
Tail , ale ja miałem krzywy kręgosłup przed tym jak zaczęłem ćwiczyć i po jakimś tam czasie ćwiczeń z ciężarami kręgosłup mi się wyprostował
a wcześniej miałem nie ciekawe bóle pleców , a teraz już ich nie mam

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-08 17:18:21

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
CjS ... napisałem wcześniej - poczytaj o treningu ACT (znajdziesz w wyszukiwarce) ... uważam że jest to jedyny program treningowy który będzie dla Ciebie odpowiedni na siłowni...

a co do gry w piłkę lub basenu... to napewno sport pomoże Ci uzyskać mięśnie ... a czy nie schudnisz czy przytyjesz nie jest zależne od treningu jaki bedziesz miał ale od sposobu Twojego odzywiania...

ja sam żałuję że nie trenowałem pływania od małego...
sylwetki pływaków charakteryzują się dużą klatką, szerokimi plecami i potężnymi barami... ale oczywiście wszystkie mięśnie podczas pływania podlegają rozwojowi...

uwież że basen w Twoim wieku jest 10 razy lepszy niz jakiekolwiek ćwiczenia na siłowni ... ale jeśli chcesz przyszpanować przed kumplami że chodzisz na siłownie to Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
CjS --> co do basenu to możliwe że troche z ciebie zpadnie kg...
ale co do piłki to raczej nie ... ja biegałem i nic ...
a jeśli nie chcesz schudnąć i masz
<17 lat to łyknij 5x10ml L-Karnityny i efekt murowany :)
początkowo zchudniesz ale potem będzie ciężko...

Onkelfaka --> coraz bardziej wydajesz mi się fikcyjną osobą... zbyt dużo anomaliów w twoim życiu :)
ps. powinieneś się zgłosić do programu... taki na polscacie jest "RĘCE KTÓRE KALECZĄ"


BASEN WYMIATA :) sam chodze :)

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Tail co ty za bzdury gadasz...... !! ??

niby dlaczego basen ma odchudzic a piłka nożna nie .... mozesz mi to wytłumaczyć....


i o co ci chodzi z tą l-karnityną teżniczego nie rozumiem...

widzę że ty też niemasz zielonego pojęcia o sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
Sir_Lukasz --> kim qwa jesteś że wrzucasz mi

Basen odchudza z prostego powodu. Znacznie większy opór niż w normalnym środowisku jeśli byś pływał 3km codziennie przez 1 miesiąc byś zauważył ten efekt (ja jestem dosyć gruby i widze efekty)
Natomiast ile w piłke nie gram efektów nie ma ...
w piłke jedynie ćwicząc i biegając możesz coś tegesik

Co do l-karnityny specjalnie zaznaczyłem wiek
jeżeli bierze ją osoba do 17 roku życia to l-karnityna powoduje NIE rozkładanie się tłuszczów samoczynnie poprzez wysiłek

Co do nie znania się na sporcie panie Expercie założe się że przeczytałem więcej niż ci się wydaje mimo mojego wieku

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
"Onkelfaka --> coraz bardziej wydajesz mi się fikcyjną osobą... zbyt dużo anomaliów w twoim życiu :)
ps. powinieneś się zgłosić do programu... taki na polscacie jest "RĘCE KTÓRE KALECZĄ" "
Tail o czym ty wogóle gadasz, jakich anomaliów??

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
1. przysiady ze sztangą
2. martwy ciąg
3. wyciskanie na barki

to są 3 podstawowe ćwiczenia żeby skrzywić sobie kręgosłup...
mało tego
dzięki tym ćwiczeniom ci się wyprostował kręgosłup ??
Tym mnie zagiołeś...
troszke mi sie wydaje to bajką...

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
ogólnie jak ćwicze to wyprostował sie mi kręgosłup, a że od tych ćwiczeń to raczej nie.

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z środkowymi klatki

Następny temat

Klata+Tric ??

WHEY premium