SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 14lat jaki trening doradzacie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
j/w.

a ty onkelfaka tym że ćwiczysz w ten sposób nie udowodnisz że jesteś dorosły a wręcz przeciwnie że jesteś zwykłaym gówiarzem który g**** wie o kulturystyce...

i opinię że w wieku 14 lat ... ćwicząc martwy ciąg albo przysaidy krękosłup Ci się wyprostował zostaw dla siebie.

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2004-06-08 11:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
SIR dawnoscmy nie gadali - jak tam gęstośc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
no witam mr. Faka

..jestem na 3 tyg. gęstości i jestm bardzo zadowolony z efektów, przy zachowaniu obwodów(zeszły tylko mm ) .... robię się nieźle pocięty, zdjęcia wrzucę za 3 tyg. ... czyli pod koniec cyklu gęstości

treningi podobają mi się bardzo, i tak mocno ukrwionych mięśni jak po tych superseriach to jeszcze nie miałem...

dietkę trzymam, wspomagam się ZMA, BCAA, HMB, WPI, CARBO i TRIBULUSEM

a jak u Ciebie, co teraz robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
wezme sobie wasze słowa do serca

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
i tu masz u mnie dużego + ... a nawet soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no tez gestosc brzuszek lekko poszedl w dol - lekko oponka , cos tam wida zale z bebnem słabo nadal :/ a obwody nie schodza ale powiem ci ze po treningu klaty jestem wywalony na maxa tych 2 łaczonych seriach na koncu - rozpietki i przenoszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
ja robię rozpiętki+ściąganie linek w bramie

ale jak robię barki... podciąganie do brody+peckdeck to muszę oprosić kumpla zeby mi sciągnął z parapetu wodę bo nie mogę ręką do góry poruszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
niee barki jako ze mam ten zapas jaki jest w zalozeniach to luzik :) ale klata - trning mistrzowski - no michail ukladal nie / :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
Onkelfaka nie bierz słów do serca bo ci to nic nie da :)
wciel je w życie :)
i przestań robić przysiady itp tylko sie wybierz do ortopedy i zobacz jak tam twój kręgosłup...
i do masarzysty poginaj... może jeszcze nie jest źle

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
TAIL, PRZESTAŁEM ROBIĆ MARTWY CIĄG, A PLECY MNIE NIE BOLĄ I JEST ZE MNĄ WSZYSTKO DOBRZE A SŁOWA WCIELAM W ŻYCIE JUŻ OD MIESIĄCA

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-08 16:32:51

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z środkowymi klatki

Następny temat

Klata+Tric ??

WHEY premium