SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mala masa,sila i dobor cwiczen

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Witam. Na wstepie powiem ze pisze na angielskim windowsie bez polskich znakow ,a kopiowac liter z googla nie bede ;). Mam pare pytan.

1.Jest sobie taka sytuacja iz mam 14 lat i 30 cm w bicu a moj kolega o 3 lata starszy ma 43 w bicu. No i wgl jego reka to tak jak moje dwie. Wczoraj jakos tak sie sprawy potoczyly ze silowalismy sie na reke i zremisowalem mimo przecwiczonych rak. Moje pytanie brzmi: Od czego to zalezy... to wkoncu liczy sie wielkosc miesni czy nie? ogolnie miesnie mam male ale twarde. Dodam ze cwicze Chi-gung ale to od 2 miesiecy dopiero wiec watpie zeby mialo jakis wplyw.

2.Drugie pytanie to wlasciwie prosba.
Oto moj maly plan treningowy. Nie posiadam prawie zadnego sprzetu. Na silownie nie pojde gdyz wole cwiczyc (jak narazie) z ciezarem wlasnego ciala... rozwoj kosci,kregoslupa,stawow itp...

10x 20 pompek zwyklych
3x 20 pompek na prawej i tyle samo na lewej
5x 20 pompek na 2 krzeslach + nogi na lozku
5x 20 ciezarek 5 kg na kazda reke (tzn po 100 na reke)
5x 20 expander gumowy na cw.klate
5x 20 expander gumowy na cw.plecy
5x 20 nie wiem jak to sie nazywa... rece na krzesle nogi na lozku i tak jakby siedzisz w powietrzu + opuszczasz sie prawie do ziemi i podnosisz
5x 20 brzuszki
A6W - 11 dzien
Codziennie 6 km biegania.

Jak oceniacie?
Nie mam zadnej diety poprostu duzo jem malo tlustego jedzenia duzo warzyw,owocow i jogurtow ale scislej diety nie mam.

175cm wzrostu + 54 kg waga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
plan może być, ale zamiast pięciu, zrób trzy serie.
pompki w podporze tyłem
a6w odpuść, bo to niszczy Ci mięśnie, brak czasu na regeneracje i konsekwentnie pali mięśnie brzucha.
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
To Ci z diety wystarczy

Wiesz, oczywiście, że duży mięsień to silniejszy mięsień, ale jeśli to jest mięsień nie tłuszcz I oczywiście, odpowiednio wytrenowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Dzieki za odpowiedz. A co do A6W co to znaczy ze pali miesnie? Szczerze mowiac to mam juz szesciopak ale jeszcze niezbyt wyrazny, widoczny ale nie wyrazny. A6W nie sprawia mi problemu wczesniej biegalem, plywalem i brzuch cwiczylem ABS ;) Bo troche mi szkoda sie "napalilem" ze skoncze A6w ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
to nie koncz lepiej, brzuc to iesien jak kazdy inny,
i nie mozna go trenowac non stop.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Na brzuch ABS stosuj nadal jeśli przynosił efekty. szóstka weidera imo nei ma sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening - korekty, ocena, poprawki, sugestie

Następny temat

Nogi i reszta

WHEY premium