SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magic_32 - Przemiana 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Cieszę się ze podjąłeś pozytywną decyzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
Skrzydło
Cieszę się ze podjąłeś pozytywną decyzję


Dzieki za wsparcie :)

Poddawać sie raczej nie miałem zamiaru... bedziej myślałem o tym jaką drogę wybrac... macie jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super sprawa z basenem. Jak masz mozliwosc to 1x w tygodniu rewelacyjnie by wspomagal trening i redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
heh... wróciłem... nadrabiam cały ten tydzień szybką rozpiską...

Była długa... troszke niespodziewana przerwa...
Poniedziałek i wtorek to nagły wyjazd... miska całkiem niezle trzymana (wspomagana WPC i O3). Treningu zero.
Wróciłem we wtorek poznym wieczorem.
W środę jadłem tradycyjnie (WPC, owies, kurczak, ryż, Oliwa). Wieczorem jezdziłem na rowerze 45 minut.
Czwartek i piątek to masakraa... wyjazd wczesnie rano... dłuuuga podróż... potem dużo zajęć, picie.... ale było też pływanie i dobre jedzenie. Wróciłem do domu juz w sobotę w nocy. Sobotę przeznaczyłem na regenerację :) - odsypiałem i jadłem.

W niedziele wróciłem do treningu. Nie było to mistrzostwo świata.. ale biorąc pod uwage cały poprzedni tydzień... tylko na tyle mnie było stać.


Niedziela - Dzien 50 - 11 marca


Trening

Rozgrzewka długa...

1. [czworogłowy] przysiady 4 serie
2. [prostownik] MC 4 serie
3. [KP]pompki na poreczach

Bieg 12 minut

Jedzenie

1. Jajecznica
2. WPC + Oliwa + orzechy
3. Pierś + ziemniaki pieczone + buraczki
4. Jaja na miękko + oliwa + pistacje
5. Ser twarogowy + olej lniany


Suplementacja
O3 - do głównych posiłków
MZB - przed snem
Melatonina - na sen
Izotonic & BCAA - na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magic_32

1. Jajecznica
2. piers + kasza gryczna + olej lniany
3. piers + kasza gryczna + olej lniany
4. ser twarogowy + olej lniany

Jedzenie

1. Jajecznica
2. Pulpety + makaron z semoliny + moczone pistacje
3. Pulpety + makaron z semoliny + oliwa z oliwek
4. Pulpety + makaron z semoliny + oliwa z oliwek
5. Ser twarogowy (jak nie zasnę)

Jakos mało warzyw używasz. Do kazdego posiłku cos powinno byc plus 2-3 owoce dziennie ,ale bez przesady z owocami (fruktoza) lekki nadmiar od razu w tłuszcz sie zamienia

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-03-12 13:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokladnie jak chunga napisal.
Do tego wg mnie 2x dziennie piers albo 3x dziennie pulpety to tak malo urozmaicone troche - mi by uszami wylazilo :) wiec podziwiam wytrwalosc i samozaparcie Kolegi :) Dorzuc moze rybke jakas, wolowine.

Ja staram sie aby do kazdego posilku byly warzywa jakies a do glownego posilku dnia zawsze zeby znajdowalo sie min. 5 warzyw typu np. brokuly, batat, papryka czerwona, cebula, burak (ma chyba najlepsze wlasciwosci alkalizujace sposrod warzyw stad wskazany przy duzej podazy bialka,), do tego nieraz dorzucam zielone oliwki nadziewane piri - piri albo marchewke i inne. Wtedy mozna uznac ze sie je warzywa. Pisze o tym dlatego ze dla wielu osob warzywa w diecie ograniczaja sie do pomidora i ogorka i to w sladowych ilosciach.

Generalnie chodzi o to zeby nie bilo nuda z talerza. Jak sobie postawie taka miske warzyw kolorowa i do tego miecho jakies to az slinka cieknie :) Wszystkie warzywa gotuje na parze. Bataty, ziemniaki, buraki pokrojone w plastry w skórce szybko miekna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Bedzie kompletnie od czapy, ale musze zadac to pytanie:

Widze tu zdjecia kolejnego zawodnika po 30-ce i jak inni nie jest
owlosiony. Co jest? To ja jestem jakas zarosnieta malpa czy to wy
sie golicie do tych zdjec, czy co??

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za duzo tescia moze zapodajesz hiehie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
wiadroman
To ja jestem jakas zarosnieta malpa czy to wy
sie golicie do tych zdjec, czy co??


no cóż... na pierwsze Twoje pytanie odpowiem wymijająco :)
1. ludzie sie różnią
2. tak, czasem dbam o długość owłosienia... (choć nigdy go za dużo nie miałem)


Zmieniony przez - Magic_32 w dniu 2012-03-12 20:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
chunga
Jakos mało warzyw używasz. Do kazdego posiłku cos powinno byc plus 2-3 owoce dziennie ,ale bez przesady z owocami (fruktoza) lekki nadmiar od razu w tłuszcz sie zamienia



DARNOK35
No dokladnie jak chunga napisal.
Do tego wg mnie 2x dziennie piers albo 3x dziennie pulpety to tak malo urozmaicone troche - mi by uszami wylazilo :) wiec podziwiam wytrwalosc i samozaparcie Kolegi :) Dorzuc moze rybke jakas, wolowine.
(...)Wtedy mozna uznac ze sie je warzywa. Pisze o tym dlatego ze dla wielu osob warzywa w diecie ograniczaja sie do pomidora i ogorka i to w sladowych ilosciach.



Panowie, macie jak najbardziej rację.

W okresie jesienno zimowym jem bardzo mało warzyw. Za to w diecie na stałe mam "proszek zasadowy". W okresie kiedy warzywa "sezonowe" są dostępne jem ich znacznie więcej.

Jesli chodzi o monotonię - ja z tym na szczęście nie mam problemów :)
Szanuje swój czas i nie jestem w stanie przygotowywyać sobie każdego posiłku zupełnie innego. Jak gotuje - to wystarcza mi to na 5-6 posiłków. A podstawa w diecie jest mięso z piersi i wołowina (spaghetti, pulpety)...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

Następny temat

Profilaktyka urazów barków - zachowaj zdrowie na długo.

WHEY premium