SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA według mnie- ZAPRASZAM

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jestem z Tobą Mass Życzę sukcesów Tytanie

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Czytajcie i komentujcie

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Świetny post Czawaj

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki i miło mi, że czytacie

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
milo sie to czyta sog:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
wielki SOG.. tego mi bylo trzeba.. czasem sie zastanawiam po co to wszytko ze wciaz jestem emnijszy od kumpli.. ale co z tego? dobry art
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie to racja nie wiem jak bedzie w wieku 16 czy 17 lat ale teraz chce dorównać większym i silniejszym. Na początku chciałęm mieć większe łapy bo mniałem strasznie chude (nie twierdze że teraz mam wielkie ale na pewno sa większe) i tylko to potem chciaęłm więcej wyciskać a tearz chce dorównać większym

pozdro widze że nowy rok natchnoł ludzi już 2 ciekawy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jonny7- będziesz większy od kumpli A jeśli nie, to w jakimś sensie już jesteś i się nie poddawaj.

Kaczy1990- ,,chciałęm mieć większe łapy bo mniałem strasznie chude (nie twierdze że teraz mam wielkie ale na pewno sa większe)"- to sie własnie ceni A dorównałeś już niejednemu.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Sog napewno komus sie przyda ja narazie nie stracilem jeszcze braku motywacji ale widze kolegow rok starszych odemnie zaczylii cwiczyc sporo przedemna poszy kosy i teraz zeby mial motywacje to musi sobie jakiegos shota przy***ac bo innaczej nie chce mu sie cwiczyc bo nie widzi tego ze rosnie smutne ale prawdziwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Smutne, oni nawet nie zdają sobie sprawy jak smutne Miałem poruszyć w tym artykule właśnie ten śliski temat koksów, o tej ich destrukcyjnej ,,motywacji". Ale co tu dużo mówić- najlepiej nie brać i patrzeć jak mięśnie rosną przez zapał i ćwiczenia

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowiutkie staweczki na ryneczku!

Następny temat

Rozważania na temat koksu %-)

WHEY premium