SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA według mnie- ZAPRASZAM

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
Myślę, że nasze społeczeństwo wymaga jeszcze trochę czasu na zaabsorbowanie nowego trendu, jakim bez wątpienia sport. Kiedyś ludzie nie przywiązywali do tego uwagi, a sport uprawiali tak naprawdę tylko zawodowcy, których uważano za nieuków, bo poświęcali więcej czasu na treningi niz na szkołę. Powoli się to zmienia, coraz więcej młodych ludzi chodzi do klubów, sport stał się bardziej dostępny i powszechny.
Nie warto rezygnować ze swoich pasji tylko dlatego, że ktoś uważa to za bezsensowne, bo dla ciebie ma to sens, a w dodatku jest to pasja pozytywna. Nie patrz na innych, za kilka lat oni będa żałowali, że sami nie ćwiczyli. JA strasznie żałuję, że zrezygnowałam z lekkoatletyki bo byłam na prawdę dobra, nia miałam wystarczajacej motywacji by znaleźć innego trenera, sądziłam, że skoro ten mi nie podpasował to inny pewnie nie będzie lepszy. Teraz bardzo tego żałuję i staram się choć trochę naprawić ten błąd, ale wiem, że już nigdy nie będę taka jak 5 lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
,,Nie warto rezygnować ze swoich pasji tylko dlatego, że ktoś uważa to za bezsensowne, bo dla ciebie ma to sens"- otóż to Ewcia Nigdy się nie poddałem i nie poddam, ale jak wspominam- są jeszcze osoby, które choć trochę umią docenić to, co robię. Nawet dla jakiejś dziewczyny nie byłbym w stanie zrezygnować z tego, co tak naprawdę daje mi ogromne pokłady radości

Może pochwalisz się swoimi osiągami lekkoatletycznymi? Jesli chcesz to napisz tu albo na moje gg.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Ewcia, Czawaj - macie po sogu bo dobrze gadacie. Miły i lekki post. O motywacji, sensie i wytrwałości trzeba rozmawiać ponieważ stres, problemy, zmęczenie, brak czasu często skłaniają do stwierdzenia " niechce mi sie, po co" A to nie tak, niemożemy przecież sobie czegoś odmawiać tylko dlatego że komuś sie to niepodoba albo uważa to za stratę czasu. I kończąc -"Jeszcze sie taki nienarodził co by wszystkim dogodził"Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fjany artykuł !! Osttanio własnie brak mi motywacji i jak ostatnio na siłce byłem to byłem wkurzony sam na siebie, że nie chce mi się ćwiczyc. Dał bym soga ale nie moge .pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Stoko, może poprostu potrzebna Ci przerwa, tak jakoś tydzień? Zobaczysz- zatęsknisz za ćwiczeniami a i odpoczniesz i nabierzesz sił

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpoczynek ostatnio miałem, mi trzeba po prostu odpocząć od szkoły bo ona męczy, a teraz będzie dobrze bo przesiedziaęłm cały dzień w chacie i ide zaraz ziemnaiki do piewnicy przerzucać tak mnie energia rozpiera pzdr. i dzięki jeszcze raz za artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
z jedjen strony cwicze po to aby byc wiekszy, silniejszy poprawic wyglad

ale z drugiej strony to jest jakis chory kult ciała a pamietajcie "nie trzeba być wielkim by wygrywac, wygrywali mali"

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Chory kult ciała? Są przypadki kiedy to możemy mówić o chorobie- np kiedy ważne stają się TYLKO ćwiczenia, a na bok idą inne oboiązki. Kiedy np bez przerwy się przeglądamy, ważymy i mierzymy... To owszem takie przypadki to chory kult. Jednak kiedy umiemy ćwiczyć z umiarem, ale przy tym sumiennie i z wiarą w siebie możemy mówic o wspaniałym zainteresowaniu, hobby. Wręcz grzechem niewybaczalnym jest wspominanie tu na chorobę

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
fajny artykol...nie zauwazylem go wczesniej,ale zobaczylem pod Twoimi wypowiedziami sa 2 linki...jeden z nich to ten

mi wlasnie motywacja spadla,nie cwiczylem z ddwa miechy...od piatku zaczely sie ferie u mnie i dzisiaj zaczynam wielki powrot...Twoj artykol mnie podniosl,wlasnie czegos takiego bylo mi trzeba...zobaczymy czy wytrwam
elo

ps.sog oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No więc patrz- masz ferie, czyli brak szkoły, nerwów i mnóstwo wolnego czasu. Nic tylko skupić się na treningu i patrzeć na poprawe wyników.

POZDRAWIAM i życzę owocnych treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowiutkie staweczki na ryneczku!

Następny temat

Rozważania na temat koksu %-)

WHEY premium