SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA według mnie- ZAPRASZAM

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2093
podoba sie. pozdro :)

Jeszcze się miniemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 657
bardzo mi pomogl mi ten topic, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cieszę się

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
ja sie motywuje ogladajac moj ulubiony momet z pumping iron jak Arnold opowiada o pompie jak cwiczy gal i staje przed lusterkiem, i zakazdym razem sobie mowie, ja pier dole ide na silownie i ja sie napompuje

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dokładnie Chiny- ten moment gdy Arnold mówi o pompie jest bardzo motywujący, aż chce się od razu złapać za sztangielke i patrzeć jak krew napływa do bica

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wielki refresh

Może jeszcze się ktos wpisze?

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
Elo Czawaj, ciekawy art, bedzie sog jak wejdzie. Ja czerpie motywacje ze wszystkiego co mnie otacza i co sie dookola mnie dzieje. Przez moja silownie przetoczylo sie juz multum osob, czesto umiem okreslic jak dlugo wytrzyma dany delkwent... Teraz sam cwicze, to bardzo wzmacnia psyche ale trzeba miec zelazna motywacje zeby wytrzymac dlugie godziny w samotnosci, dzien w dzien... Motywuje mnie muza, zadymy czy chocby zarty w stylu "slawo co cie widze to jestes 5x wiekszy";). Ale najbardziej - kiedy dziewczyna czuje sie przy mnie bezpieczna - to daje niezlego kopa. Tym ktorzy stracili motywacje - polecam kilka dni przerwy, polecam takze aby nie traktowali silki smiertelnie powaznie - przeciez mamy cale zycie na osiagniecie wymarzonych rezultatow, jesli tracisz zapal - przejzyj sie w lustrze, zmierz, obejzyj starsze zdjecia - widzisz postep? Pewnie tak, jesli nie - popatrz do tylu i analizuj bledy, nie powtarzaj ich, caly czas eksperymentuj i badz optymistycznie nastawiony

uFF dobre ale sie rozpedzilem;d
PoZdro

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Witaj Theril!

,,jesli tracisz zapal - przejzyj sie w lustrze, zmierz, obejzyj starsze zdjecia - widzisz postep? Pewnie tak, jesli nie - popatrz do tylu i analizuj bledy, nie powtarzaj ich, caly czas eksperymentuj i badz optymistycznie nastawiony"- i o to dokładnie chodzi! Bardzo mądrze to ująłeś

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
jako ze jestem emocjonalnym czlowiekiem zakrecila mi sie lezka w oku i wcale sie tego nie wstydze piekny art. masz reke do pisania.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Miło mi Chcę być dziennikarzem, a na maturze zdaje biologię

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowiutkie staweczki na ryneczku!

Następny temat

Rozważania na temat koksu %-)

WHEY premium