SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ja też jestem w stanie uwierzyć że walka ustawiona... Czy za 0 zł? Nie wiem, ale brzmi ciekawie Ale równie mocno jestem w stanie uwierzyć że walka nie była ustawiona;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JOKE :)

Dzwoni Ozdoba do Cholewy
- Czy te obiecane 200 zł bedą przelane w tym tygodniu ?
- Sorry Dawid, ale nie ma takiej opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
"PLŚ", ja nie trenując mogę wyjść z czołówką wagi ciężkiej Podlasia bez problemu. /oczywiście z Koluchem, Piotrem Sawickim, Kalenikiem itp. nie miałbym szans bez przygotowań, ale jak wchodze w rytm treningowy to na spokojnie mógłbym wielu poskładać. Ćwiczę 2 razy dziennie obecnie, a niedługo na soki wejdę i 3 razy dziennie, więc jak miałbym nie pokonać jakiegoś Burneiki? Zwłaszcza, że wagowo i siłowo niewiele bym tracił. Tu połowa forum tak trenuje, a Ty piszesz bery, że by się ktoś obsrał. A kim jest Ozdoba? U mnie w mieście znalazłbym spokojnie 5-10 osób, które zniszczyłyby go w pierwszej rundzie. Z takiego szitu robisz sport. A ten Ozdoba to pseudosportowiec. Burneika przynajmniej ma osiągnięcia w kulturystyce. Zawodnikiem mma nie można go nazwać. Nie wiem, Wiśniewski za mocny na "koksa", nie mówiąc już o strongmanach. Chyba bez kitu ten Jarek Kret zostaje

Zmieniony przez - nowkon2011 w dniu 2013-04-30 17:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pecet
Taaa, a na koncu Ozdoba zderzyl sie z sosna zasadzona przez Rosjan... Tfu, przez Litwina.


dokładnie,kolejny węszyciel spisku z PiSku
niedługo macierewicz przedstawi "świadków" spisku w walce ozdoba vs Koksu

Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-04-30 18:08:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
A może na mma attack 4 Wojewódzkiego zobaczymy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
e co tu się doszukiwać? prawda jest taka ,że koksu się ośmieszył a ozdoba pewnie zarobi na byciu ''celebrytą''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mylisz sie levisie. Moj nick jest powiązany z prawem. Nie mam nic wspólnego z PiSem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRAWUS
mylisz sie levisie. Moj nick jest powiązany z prawem. Nie mam nic wspólnego z PiSem

zatem cofam epitet, i gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Dremor
To się tak łatwo mówi zza komputera.

Zwykły szarak się stresuje przy prezentacji w power point przed klasą/grupą studentów, a co tu dopiero mówić o napyerdalaniu się na jednej z większych gal mma w Polsce, wiedząc że oglądają nas miliony.

Ja wiem jakie mnie łapie stresiwo przed koncertem i to w jakimś chvjowym klubie


Dobrze napisane. W stresie i bez jakiegokolwiek doświadczenia zarówno kondycja jak i umiejętności mogą podzielić się przez 2. Dodatkowo, walka koksa z Najmanem mi osobiście nie pozostawiała złudzeń. Sądziłem że walka z Ozdobą zacznie się i skończy pierwszym zagonieniem Ozdoby pod siatkę. To całe "przecież koks słabo wali i nic mu nie zrobił" byłoby adekwatne, gdyby Ozdoba rzeczywiście był zawodnikiem czegokolwiek z uderzanych. Z jakimś czasem przyjmowanie niegroźnych ciosów nie robi wrażenia, ale do tego potrzeba stoczyć sporo walk, choćby i amatorskich (nie tylko sparingów, a takich w których druga osoba chce zrobić kuku). Te kokso-cepy na kimś kto nie miał z tym do czynienia musiały zrobić wrażenie. Wszyscy "piszący nie praktykujący" szybko zmieniliby zdanie co do pillow fistów, gdyby znaleźli się pod kawałem mięsa przewyższającym ich wagę o 50kg. Ozdoba nie mówił chyba nigdzie, że jest fighterem, nawet nie mówił, że jest sportowcem, więc zupełnie nie rozumiem tego czepiania się i wyzwisk. Ja również zawiodłem się, że nie próbował żadnych frontów czy ciosów prostych i przegrał w taki sposób, ale zważając na charakter freak fightów nie mogę go za to specjalnie winić. Gdyby za pół roku miałby być uczciwy rewanż postawiłbym na Ozdobę bez wahania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To tylko w Polsce socjaliści z PiS-u są postrzegani jako prawica. Przecież to żałosne i świadczy o elementarnym braku wiedzy dziennikarzy, albo o chęci świadomego skrzywiania obrazu prawicy.

Mało rzezy mnie tak wkvrwia jak właśnie, złe używanie słowa "prawica"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 159: Jones vs. Sonnen live!

Następny temat

UFC 159 - wyniki i dyskusja

WHEY premium