SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 3 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
co Ty p******isz!? to czemu mu kilka razy mocno przyj**ał, że Koksa z nóg zwaliło i go rozciął - a jakby było corner stoppage!? z takim Najmanem można było podejrzewać, że ustawka, bo on ani nie atakował ani nie kontratakował a Ozdoba owszem. On po prostu jest p***ą ten Ozdoba a takie walki to kpina z tego sportu - do Roberta nic nie mam, bo on chciał walczyć, ale taki Najman, który albo jest jak Ozdoba albo sprzedał walkę i Ozdoba, który jest p***ą, bo kolejny dowód, że walka nie ustawiona, Burneika raz tak trafił i gdyby była ustawiona to Ozdoba by udał, ze jest po wszystkim, że TKO/KO i by było realistyczniej i gimbaza by się znowu spuszczała przy Burneice - pomyślcie trochę z opinią, że walka ustawiona. Ozdoba jest żałosny i jest p***ą. Imho to on po tej bombie od Koksa a właściwie przed nią kompletnie się zesrał i myślał, że ma zwycięstwo na punkty - tzn liczył na to - pewnie 1 raz w życiu w morde dostał.


dokładnie, walka ustawiona,koleś piruet j**nał w powietrzu i zamiast leżeć wstał
jak niektórzy coś napiszą to mi się ciepło robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
annihilus
Ozdoba sie przestraszyl chyba ze znowu wylapie jakiegos cepa i go zwali z nog, moim zdaniem bal sie zaatakowac w trzeciej rundzie


dokładnie tchórz bez jaj, jego narożnik darł sie "bij, nacieraj" a ten staał albo uciekał, a po walce p******ił zę to była "strategia"
strategia obsranego frajera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
zobaczyłbym Ekonomu vs Bedorf, według mnie Bedorf nie dałby się tak stłamsić w klinczu i obiłby Ekonomu...

gdyby bedorf był takl samo przetrenowany jak Damian to też by spuchł, bo myślę że to był powódsłabego występu.
odnośnie porównywania Koksa do pudziana-weźcie się opamietajcie, nawet słaby pudzian trenuje cały czas MMA a Koksu wcale

Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-04-29 21:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
StevenO (i ktokolwiek kogo się to tyczy) przestań z łaski swojej rzucać inwektywy pod adresem Ozdoby. To był freak fight i nie ocenia się go standardami reszty walk. Koleś ćwiczył do tej walki 2 mies. stójkę a i tak wypadł lepiej niż "człowiek, który mówi o sobie że jest bokserem" Najman. 50 kg to kawał mięsa, nie ćwiczyłeś nigdy, nie stałeś z tarczą z kimś choćby 20kg cięższym to nie wiesz jak to jest. Nie wygrałbyś w starciu ani z koksem, ani z Ozdobą, więc jeśli jeden z nich jest, jak sam twierdzisz, "p***ą" to kim byłbyś Ty ? Prawda jest taka, że w stresie, w klatce, bez nawet amatorskiego zaplecza to wątpię, by którykolwiek z keyboardowych warriorów wypadł znacznie lepiej - nie można tej walki oceniać przez pryzmat UFC, czy choćby zawodowego polskiego MMA.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
lex levis
annihilus
Ozdoba sie przestraszyl chyba ze znowu wylapie jakiegos cepa i go zwali z nog, moim zdaniem bal sie zaatakowac w trzeciej rundzie


dokładnie tchórz bez jaj, jego narożnik darł sie "bij, nacieraj" a ten staał albo uciekał, a po walce p******ił zę to była "strategia"
strategia obsranego frajera


Nie pjerdol. Jak na kogoś kto trenuje rekreacyjnie to Ozdoba wypadł bardzo dobrze i pokazał że ma dobrą psychikę do walki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Puar

Nie pjerdol. Jak na kogoś kto trenuje rekreacyjnie to Ozdoba wypadł bardzo dobrze i pokazał że ma dobrą psychikę do walki


ta szczególnie instynkt spjerdalania zadziałał wzorowo
jaka psychika, żeby uciekać przed 15 nie trzeba mieć żadnej psychiki

sam mówił, że się obsrał jak Robert go za stopę złapał . wpadła koksowi jego noga to chwycił a zapewne bladego pojęcia nie miał co z nią zrobić, a Ozdobda się obsrał a jak twierdzi kocha bjj i to jego mocna strona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Heh lechu uwierz mi, że spora część tego forum zlałaby tego Burneikę bez problemu. Ozdoba to pipa, ale umiejętności na wygranie walki miał. Nie wiem, jak można się takim czymś podniecać. Żenada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale Ozdoba nie jest zawodowcem. Jakbyście wzięli kogoś z łapanki i po kilku miesiącach treningu wystawili do walki to jakby taki ktoś wyglądał w takiej walce? Wiem że są i tacy co bez treningu mają psychikę i waleczność że by Koksa nawalili pomimo różnicy wagi, ale Ozdoba nie jest cipą, szedł też na wymiany.
Cipa to Najman
Kończę tą dyskusję.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-04-29 21:58:07

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Najman nie taki jak Ozdoba wg mnie. Przynajmniej na Saletę wbiegał, aż mu nóżka nie zabolała hehe. Ozdoba bronił się i w panice trafił parę razy. Swojej inicjatywy żadnej. Ch... mnie obchodzi ile ćwiczył. Nie powinien startować w mma, tak jak ten cały "koksu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przypominam ,że ozdoba wygrywał wymianę ciosów ,jakby się nie bał to by doj**ał koksa.
Najman niby bokser no k***a bokser i co nie potrafił skontrować 130 kg kloca ,biegnącego z rękami u dołu?
jedyna technika jaką powinien ćwiczyć na tą walkę to wejście z ciosem jak koleś w niego wbiega,niestety najman ma syndrom przewagi masy.

Najman mówił ,że bał się ,że burneika go low kickiem zdejmie jak on go będzie próbował lać... Proszę was toż pomyślcie jakby cro cop kopnął najmana , a burneika pewnie kopie jeszcze dużo słabiej niż pudzian ,bo ma mniejszą dynamikę co chyba jest oczywiste ,bo w strongman dynamika ma jakieś tam znaczenie za to w kulturystce brak.

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-04-29 22:34:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 159: Jones vs. Sonnen live!

Następny temat

UFC 159 - wyniki i dyskusja

WHEY premium