SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Gorzej, że najwyraźniej walka w Bellatorze tymczasowo poszła w ..... :/

Miał walczyć już w tym tygodniu z Hayes'em zdaje się, ale coś się posypało....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Na Grabowskiego się już Bazelak szykuje, nie widzę innej opcji. Grabowski będzie miał ciężko nie wiem czy da radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
Wiecie Panowie co...
Może i o MMA wiem jeszcze mało, wręcz baaaardzo mało, ale na tyle ile interesuje się polską scena MMA i staram się śledzić co się dzieje, to nawet takiemu laikowi jak mnie jeży się włos na głowie jak widzę takiego Najmana czy Bazelaka na macie. Wiadomo, że po części chodzi tu o jakieś show, ale nadmiar klaunów w cyrku na dłuższą metę nieraz może przynieść wręcz odwrotny efekt...
Piotrkowicza pozostawię bez komentarza, nie wiem, być może jakoś to mu się opłaca, ale w tej chwili... brak mi słów i zżera mnie zniesmaczenie...
Co do samych walk pozostaje mieć tylko nadzieje, że na dalszych galach nic nie pozmienia sie na gorsze i organizatorzy nie będą wplatać między walkami więcej niż jedną błazenadę...
Właściwie jedna może być, bo zawsze przy tak dużej dawce śmiechu wydziela się więcej serotoniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Akurat Marcin 'El Testosteron' Najman byl dwukrotnie bardzo bliski pokonania Przemyslawa Salety.

To wielki dramat dla tego zawodnika, ze w obu przypadkach poniosl porazke. W pierwszym przypadku o klesce zadecydowal brak umiejetnosci grapplingowych, w drugim zwykly pech w postaci naglej kontuzji.
To sie zdarza czesto, wystarczy przypomniec ostatnia wygrana walke Boba Sappa. Przeciwnik dominowal caly czas ale w drugiej rundzie doznal kontuzji i zmuszony byl przerwac walke przez co niespodziewanie Bob Sapp zwyciezyl.

Na co stac dzisiaj Marcina Najmana tak naprawde nie wiemy, a uwazam, ze ci, ktorzy pamietaja go glownie z walki z Mariuszem Pudzianowskim, moga byc zaskoczeni. Marcin ma silna szczeke, w stojce ciezko bedzie Koksowi go pokonac, chyba, ze rzuci sie na niego niczym Pudzian.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
Kamil proszę Cię wróc na swoje forum i nie prowokuj już, ręce opadają po Twoich komentarzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...W pierwszym przypadku o klesce zadecydowal brak umiejetnosci grapplingowych, w drugim zwykly pech w postaci naglej kontuzji...

W pierwszym przypadku, jeśli zawodnik nie ma umiejętności w danej płaszczyźnie, to w niej przegrywa. Proste.
W drugim przypadku, uważam, że Najman miał szczęście doznając kontuzji. Można gdybać, że był lepszy, zadał więcej ciosów, był aktywniejszy, był agresywniejszy, itd. W praktyce, wytrzymał by jeszcze maksymalnie minutę takiego tempa jakie narzucił i...
...nastąpiła by egzekucja ze strony Salety.
Widziałem dużo walk młodych, napalonych zawodników, którzy rzucali się na przeciwnika i jeżeli walka nie zakończyła się w ciągu minuty stawali workami do obijania.

...w stojce ciezko bedzie Koksowi go pokonac, chyba, ze rzuci sie na niego niczym Pudzian.

Koksu to żaden przeciwnik. Jeśli Najman nie przegra ze sobą, to nie przegra także z Koksem. Jego zwycięstwo o niczym nie będzie świadczyło. Uciekać przez minutę a potem skończyć ledwo dyszącego kulturystę nie powinno przekroczyć jego możliwości. Zwłaszcza, że poważnie wziął się za treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Nie ma tu cienia prowokacji.
Najman dominowal nad Saleta dwukrotnie, a przegral pechowo.
Przy calej antypatii niektorych dla Marcina (ktora nie wiem skad sie bierze), patrzac obiektywnie przyznac trzeba, ze byl lepszy w tych pojedynkach.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko_ziomal
...Najman dominowal nad Saleta dwukrotnie, a przegral pechowo...
Trenowałem BJJ. Kończyłem na sparingach kolegów tak jak Salata Najmana...
...pod warunkiem, że nie trenowali dłużej niż 3-4 miesiące*.

* mowa o treningach amatorskich 2-3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Tak wiemy, a Bazelak był lepszy od Walusia- i przegrał tylko przez kontuzję bo jeszcze 10 sekund i by wy wyj**ał balachę w powietrzu bo już się do niej szykował:D

Lecz się Kamil:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ignatus
...by wy wyj**ał balachę w powietrzu...
A tam balachę... zrobił by trójkąta w powietrzu. Balacha jest dla amatorów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146

Następny temat

Seminarium Sensei GOKOR CHIVICHYAN- Łódź

WHEY premium