SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87179

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14435
Najman mowil, ze gadaja z roznymi telewizjami, a nawet biorą pod uwagę Pay per View (ho ho). To, ze 1sza gala była w TVN Turbo nie oznacza, że 2ga gala tez tam będzie, chociaż pasowaloby jako naturalna konkurencja dla Polsatu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27442

a to ciekawostka : Robert Piotrkowicz będzie przygotowywał Marcina Najmana do walki MMA Attack 2 z Robertem Burneiką, która odbędzie się 27 kwietnia w Katowicach w hali "Spodek". Ta informacja została w 100% potwierdzona przez samego Piotrkowicza. Polski guru kulturystyki będzie zajmował się przygotowaniem Najmana od strony siłowej, diety i walki. Zobaczymy jakie będą rezultaty pracy obu panów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10675 Napisanych postów 44892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Podoba mi sie to że tylu młodych talentów MMAA wystawi na tą galę wielki plus dla organizacji.

Plakat:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16311
k***a myslałem że bedzie sobotta vs mańkowski 2?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10675 Napisanych postów 44892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Do gali jeszcze dwa miechy to wolą przeciwników nie podawać jak na 100% nie są pewni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37391

haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1719 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34082
pompa jest, nie ma lipy...

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12973
http://sport.wp.pl/kat,1025719,title,Burneika-walka-z-Pudzianem-to-bylaby-masakra,wid,14271981,wiadomosc.html

Jezisicku! :D Nie wiem czy ktoś już do wrzucał, ale spadłem z krzesła, czytając odpowiedzi koksa :D Ten koleś robi sobie taką bekę z walki, że to aż podejrzane :D

Zmieniony przez - Mkbewe w dniu 2012-02-23 18:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 1731 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19620
haha dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2284 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29963
Robert naprawdę totalnie ma z tego zwałe :D On chyba generalnie nie potrafi być poważny, wydaję mi się że nie bierze pod uwagę że może przegrać i naprawde NIC się do walki nie przygotowuje talko katuje bica.Jeżeli Najman nawet to przegra to chyba umre ze śmiechu:D
Koxu jest tak pozytywny że żal by było patrzeć jak dostaje ,więc mimo że szanse ma marna to
WAR BURNEIKA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146

Następny temat

Ankieta do magisterki