SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
ale najmana zabolało że ktoś zdemaskował jego żydowskie pochodzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztuczne napędzanie atmosfery i robienie "wojny" coby oglądalność podbić

Konferencja za 2 dni, i poznamy pełną oficjalną rozpiske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Pewnie tak, może Najman i tym razem podaruje przeciwnikowi paletki do babingtona czy coś takiego. Konflikt musi się zaostrzyc bo gala na dniach.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się coś wydaje że to nie jest ustawka. Przynajmniej od strony koksa. Może Najmen chciał to trochę podkręcić ale nie wytrzymał jak nazwli go żydem.

Zmieniony przez - Goodridge w dniu 2012-04-08 13:24:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawy jestem kogo Sztanga dostanie i oczywiście szkoda ,że Zajcu wypadł...Mam nadzieje ,że Strus i Jotko dostaną też jakiś kotów.Wiecie może co dzieje się z Maćkiem Górskim ? Jeśli chodzi o kategorie 70kg to miło by było jakby MMAA zakontraktowało wracającego po kontuzji Łukasza Sajewskiego który zresztą walczy nie długo.Coś Held też mówił że miał teraz walczyć na MMAA 2 ale z Bellatorem mu termin koliduje i wiadomo że tam walki to priorytet , wybiegając w czasie fajnie było by zobaczyć rewanż.


Zmieniony przez - kiras3 w dniu 2012-04-08 13:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
dobra dobra nie wkrecaj na sile rozmowy na temat innych pojedynkow
Najman vs Koksu to bedzie ogien!!!!!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie! Kiras o choy Ci chodzi ?? Nikogo tu nie obchodzą inne pojedynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ciekawe ,że temat nazywa się MMA ATTACK 2 a nie Najman vs Koksu .. mnie obchodzą inne pojedynki na main event mam najzwyczajniej wyj**ane , mimo wszystko zobaczę czy Najman coś się nauczył u Oknińskiego , to forum mogę pisać o czym chce i co chce .. Koksu i tak przybędzie tylko po czek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2490
mleqs i Steven0 dobrze prawią. Też uważam, że Najman vs Koksu to będzie dobra walka i tylko po to oglądam te gale.Tak jak zresztą większość ludzi.









































haaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahah kórfa żartowałem oczywiście
kiras3 nie widzisz, że Cię chłopaki robią w huga i mają niezłą polewke

Człowiek śniegu, Kanguli, Migoi, Meh-teh i in.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146

Następny temat

Seminarium Sensei GOKOR CHIVICHYAN- Łódź

WHEY premium