SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Tak sie sklada, iz Marcin trenuje MMA 3 razy w tygodniu (w pozostale dni trenuje boks i wydolnosc).

Podchodzi do tej walki na powazne, bo wie, ze triumf zapewni mu kolejne walki, ponadto, pragnie wreszcie zwyciezyc w formule MMA tak jak kazdy ambitny sportowiec by tego pragnal na jego miejscu.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
"kazdy ambitny sportowiec by tego pragnal na jego miejscu."
Tak
Każdy ambitny sportowiec pragnie pokazać jaki z niego zabijaka wygrywając na ringu z kimś kto nigdy nawet godziny nie trenował sportów walki :D Wysoko mierzy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najman mógłby po walce z koksem zawalczyć z Badziewiakiem. Tylko, że na specjalnych zasadach. Wygrywa ten kto pierwszy złapie kontuzje. Obstawiałbym Bazelaka 1runda przez poślizgnięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
A jaki tego sens?Niech tutaj zadziała prawo przetrwania- nie potrafią nic- niech znikną ze świata sportów walki- bo to nie miejsce dla nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znikną bo ludzie chcą ich oglądać. PRzynajmniej Najmana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
niech walcza, ostatnio w polsce brakuje dobrych kabaretow

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Deweq
niech walcza, ostatnio w polsce brakuje dobrych kabaretow

dokładnie tak samo jak i dobrych komedii więc takie walki to dobre 'show'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Najman z Bazelakiem lubia sie wzajemnie, ale gdyby byla powazna propozycja ich wzajemnej walki, to mysle, ze zobaczylibysmy ich w ringu.

Na razie Kamil czeka na odpowiedz Pudziana odnosnie ich ewentualnej walki pod koniec kwietnia.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Proszę Cię ziomal :D Mimo, że z pudziana wielkiego wojownika nie będzie to skończył by badziewiaka w pierwszej minucie. Taka walka nie ma najmniejszego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Znacie w ogóle kogoś w wadze 110+ kto trenuje poważnie sporty walki i nie skończyłby w mma badziewiaka w pierwszej minucie?Bo mi trudno sobie takiego kogoś wyobrazić..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146

Następny temat

Seminarium Sensei GOKOR CHIVICHYAN- Łódź

WHEY premium