SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL + OVOPOL JAk BRAĆ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam
Mam pytanie jak brać metke i białko z ovopolu. Kiedys juz o to pytałem to były odpowiedz: dobra dieta, trening i tak dalej. Wiec chciałem napisać jak to u mnie jest i licze na porade jak brac metke i białko.
1. Trening:
Jest normalny chodze na silke 5 razy w tygodniu cwicze wszystkie partie mięsni. Serie składa się z 6 (3 na jedna partie i 3 na drugą) ćwiczeń które wykonuje w 3 seriach. Powtórzenia 10,8,6 z tym ze za każdą następną serią dodaje ciężar tak że w ostatniej seri przy niekórych ćwiczeniach mam załamanie ruchu. Ale to żadko. Jednak zawsze jestem zmęczony czyli chyba dobrze nie? To jest moje 1 pytanie czy może być taki trening?

2. Dieta:
tu jest troche gorzej gdyż z braku funduszy nie moge bawić sie w piersi kurczaka i tym podobne rzeczy bo najzyczajniej mnie nie stać. jem tak:
-śniadanie: 4-5 kanapek z masłem i z jakąś wędliną lub serem a czasaami z drzemem + herbata
- 2 śniadanie: dwie kanapki w szkole. I tu godzina jest nie ustalona ale to moge zmienić. W sobote i niedziele nie mam 2 sniadania.
- obiat: zazwyczaj kartofelki, mięsko i surówka tak że zawsze się najjem dosyta dotego 300ml soku czystego z jabłek prze cały rok (zmiksowane jabłka w sokowirówce)
- no i potem zastaje tylko kolacja. Czasami utarte jabłka a czasami normalnie np. Jajecznica albo kanapki a czasaami jak nie jestem głodny to nic I tu 2 pytanie co mam zmienić na cykl metanabolem albo wogule na zawsze. byle jak pisałem wcześniej nie kosztowało mnie to zadużo bo mnie na to niestać
Aha moge jak to pomoze pic duzo wody i mleka (1L dziennie).
I jeszcze jedno mam dostęp do warzyw
3. regeneracja:
tego mi akurat nie brakuje czasami spie nawet 10-12 godzin ale nie mniej jak 7-8 wiec to chyba dobrze?

4. DOPING:
I tu jest sedno mojego postu. Licze na waszą pomoc jak mam brać ten metanabol z ovopolem? Ile tego ile tego? I jaki cykl mi poradzaci. Aha to jest mój pierwszy raz. Ale zalezy mi na tym żeby zjećś 100 tabletek gdyż tak mi pasuje i mam tylko na raz kreatyne po cyklu. Aha białka mam 3kg i jeszce witaminy ale to juz sam sobie poradzze z witaminami. Dzieki. za pomoc.
Dobre podpowiedzi nagradzam sogiem

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czlowieku z twojego profilu wynika ze masz 19 lat daj sobie spokuj z meta a kase a jej zakupu przeznacz na dobre jedzenie piszesz ze masz kreatyne i 3 kg owopolu zrub sobie cykl tylko z tego, a jak sie juz uprzesz to proponowalbym ta meta tak 1 tydzien i 6 po jednej tabletce 2i 5 po dwie 3i 4po trzy -spokojnie wystarczy na pierwszy cykl.ale do tego to juz muszisz trzymac diete bo jak pujdziesz spac bez kolacji albo zjesz samo jablko to ci niec nie pujdzie,pozdarwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
"Mietka" weź 2-3-4-3-2,po posiłku oczywiście!A białeczko,to najlepiej rozłóż sobie na dwa razy. Pierwsza porcja 25-30g w ciągu dnia między posiłkami,druga na noc w postaci shake`a białkowego 30g na noc.POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
PIerwsze co mi sie rzucilo w oczy to ilosc jaka chcesz zapodac na 1 raz.

Lepiej by bylo jakbys wzial 42 tab w systemie 1221 - bedzie o wiele mniej szkodliwe poza tym powinny byc mniejsze spadki jesli wogole jakies nastapia.

Z tego co napisales wynika ze twoj trening moze byc zbyt duzym obciazeniem dla ciebie wiec lepiej gon do dzialu Trening niech ci uloza cos dobrego.

Jesli chodzi o diete to rano najlepiej wciagnac platki owsiane lub musli z mlekiem a na noc nie mozna "nic nie jesc". Najlepiej zjesc cos wysokobialkowego np Tunczyk w puszcze (w netto kosztuje 1.60zl). Pamietaj ze w nocy organizm potrzebuje budulca a ty mu go nie dostarczasz. No ale zawsze na noc mozna zapodac 30g ovopolu i tez bedzie lux.

Dokup sobie zestaw witamin b-composium, bo to niezbedne przy takich cyklach, no i powinienes zaopatrzyc sie rowniez w sylimarol w razie czego.

LOL

LOL

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Sylimarolu lepszy będzie Hepatil !!!


członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
tez racja forget.. LOL

LOL

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Piszesz ze nie stac Cie na piers z kurczaka, to ciekawe, a pytales kiedys w sklepie ile to kosztuje ? Za dwie sztuki wychodzi kolo 3zl, do tego ryz (posilek przed treningowy) ktory kosztuje ok. 1,5 za paczke, w ktorej sa 4 torebki (czyli 4 dni jedzenia). Nadal uwazasz ze to duzo ?
Pozatym jesli uwazasz ze 1l wody to duzo, to jestes bledzie, powinno byc min. 3l.
Do tego co napisalem dodaj jeszcze to co napisali Lolek i Marczesko i masz juz co nie co wiedzy.
Moje zdanie jest takie, ze nie powinienes brac SAA, a tym bardziej metanabolu. No i musisz poprawic diete, bez wzgledu na to czy bedziesz cos bral czy nie.

Btw: Lolek - powinno byc forgot, a nie forget mam nadzieje ze sie nie obrazisz za poprawienie

pozdrawiam Logan
"Samobojcze mysli przychodza gdy zostaje sam, medytuje - zycie przebiega z nim mnostwo twarzy ktore znam, malo takich - ktore naprawde kocham, wiekszosc to te, o ktore juz nie dbam..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
mialem na mysli ze czasem zapominam a nie ze zapomnialem ale jeden h** hehe LOL

LOL

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Dokładnie - branie mety bez porządnej diety nie ma najmniejszego sensu. Robisz masę, na podtrzymanie której nie będzie Cię później stać. Mięsko pójdzie w kibel a szkody na organiźmie (nawet jeśli teraz niezauważalne) pozostaną. To się nie kalkuluje. Pierwszy cykl robi się tylko raz, warto go zrobić dobrze. Pokombinuj jak ulepszyć swoją dietę - z własnego doświadczenia wiem, że to nie takie trudne. Wbrew pozoro tzw. kulturystyczne żarcie (oczywiście na poziomie amatorskim) jest często tańsze od normalnego (i zdrowsze).

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
o ovopolu piszesz conajmniej tak jakby obok metki byl drugim skladnikiem cyklu
ovopolem uzupelniasz tylko diete w bialko i stosujesz go tyle ile potrzeba do uzyskania min 2,5 g/kg bialka czyli 100 g. czasem 50 g. a czassem wogóle rozumisz????
na razie zajmij sie lepiej ulozeniem solidnej diety, treningu i suplementacji a później mysl o koxach.

The NOTORIOUS B.I.G.

Bojkot SOGÓW.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2292
Dzięki za przydatne podpowiedzi. NApewno skoprzystam. Co do tej kasy to nie jest az tak zle jak napisałem Na diete mi starczy

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nurtujące pytanie

Następny temat

Zdjecia Winstrolu Depot

WHEY premium